Problem z długością stosunku

Postautor: DionizyMałolepszy » 29 gru 2015, o 04:30

Jestem po 30-tce, w pełni sił, ale nęka mnie poważny problem z wytryskiem nasienia. Jest on zdecydowanie za krótko, co uniemożliwia mi pełne zaspokojenie kobiety. Może to wydawać się błache, ale to naprawdę już uprzykrza życie seksualne. Jestem gotowy na zastosowanie każdej metody, nawet tej bardzo kosztownej. Polećcie mi coś, co uważacie za skuteczne.
Awatar użytkownika
DionizyMałolepszy

Postautor: panHilary40 » 29 gru 2015, o 07:26

Taki problem nie jest błahostką zdecydowanie. Należy coś z nim zrobić, a to forum jest po to, aby ci pomóc. przedłużyć stosunek pomogą zarówno zaawansowane preparaty farmaceutyczne, jak i zwykłe masaże. Musisz sprawdzać od metod najprostszych do tych bardziej skomplikowanych, aby wybrać tą najlepszą. Każdemu pomaga co innego, dlatego może ci się to wszystko wydawać walką z wiatrakami, ale w pewnym momencie poczujesz zmianę.
Awatar użytkownika
panHilary40

Postautor: słodko-gorzka87 » 29 gru 2015, o 09:31

Ja swojemu mężczyźnie robię częste masaże całego ciała. Dodatkowym bodźcem jest fakt, że robię to ja, a nie on sam. Po kilkunastu wykonanych regularnie masażach zaczęły pojawiać się gruntowne zmiany. Długość stosunku uległa znacznemu wydłużeniu. Dziś jesteśmy szczęśliwym małżeństwem z bogatym życiem erotycznym. Powodzenia w poszukiwaniu metody!
Awatar użytkownika
słodko-gorzka87

Postautor: SonnyBuckett19 » 29 gru 2015, o 10:22

Masaże to coś cudownego! Działają najlepiej i najczęściej. Pozwalaja nie tylko odczuc ogromna przyjemnosc w trakcie masażu i stosunku, ale również bardzo zblizają parę do siebie. Od wielu lat wraz z małżonką robimy sobie nawzajem masaże, a nie borykam się z takimi problemami. Zdecydowanie polecam to każdej parze, ponieważ efekty tego są niesamowite. Dajcie znać, czy w waszym przypadku pomoglo.
Awatar użytkownika
SonnyBuckett19

Wróć do Bez problemów żyć się nie da