Dobry ośrodek odwykowy w województwie wielkopolskim.

Postautor: Grotka » 1 mar 2016, o 06:56

Szukam dobrego ośrodka zajmującego się leczeniem uzależnień od alkoholu osób niepełnoletnich. Najlepiej Poznań lub okolice, ale możemy też dojechać na terenie województwa. Najważniejsze żeby ośrodek miał dobre wyniki.
Grotka

Postautor: SonnyBuckett19 » 1 mar 2016, o 08:30

Jeżeli interesuje Cię prywatny ośrodek leczenia to w Poznaniu dobrą opinią cieszy się AGNUS na ul. Biskupińskiej 9h. Możesz się z nimi skontaktować i dowiedzieć się o formalności związane z leczeniem uzależnień u młodych osób. Podobno naprawdę prejmują się losem swoich pacjentów i wielu już przywrócili na prawidłowe ścieżki.
Awatar użytkownika
SonnyBuckett19

Postautor: Grotka » 1 mar 2016, o 09:44

dziękuję za wskazówkę.Chc pomóc mojemu dziecku wyjść z nałogu i wiem, że terapia dla uzależnionych od alkoholu żeby była skuteczna musi być też połączona z odtruciem. Zależy mi żeby wszystko przebiegło pomyślnie.
Grotka

Postautor: BrunetZielony » 1 mar 2016, o 12:35

To czy po odwyku twój syn znów nie wpadnie w nałóg zależy tylko od niego. jeżeli nie będzie miał sam woli by zmienić coś w swoim życiu to nic mu nie pomoże. Może potrzebuje czasu by dorosnoć?
BrunetZielony

Postautor: Grotka » 1 mar 2016, o 12:51

Tylko obawiam się, że zanim on sam dorośnie do takich decyzji, będzie za późno by cokolwiek zmieniać w swoim życiu. pobyt w ośrodku jest dla niego jedyną szansą na normalne życie.
Grotka

Wróć do Bez problemów żyć się nie da