Rekompensata po wypadku – jak skutecznie jej dochodzić?

Postautor: legalna_brunetka » 28 kwie 2017, o 02:57

W wyniku fatalnych zaniedbań pracodawcy mojego taty poniósł on poważny uszczerbek na zdrowiu. Chcemy walczyć o odszkodowanie, znajoma studentka prawa powiedziała że byłyby duże szanse na wygraną. Tylko że my nigdy nie mieliśmy do czynienia z takimi sprawami i kompletnie nie wiemy jak się za to zabrać...
Awatar użytkownika
legalna_brunetka

Postautor: panHilary40 » 28 kwie 2017, o 03:10

Musicie mieć prawnika i od tego należy zacząć. Trudno walczyć w sądzie nie mając za sobą fachowej pomocy, nawet w wymiarze psychicznym to jest bardzo duże oparcie.
Awatar użytkownika
panHilary40

Postautor: IrmaMikołajska » 28 kwie 2017, o 03:27

Ja też wywalczyłam odszkodowanie od jednego gbura i uczucie jest naprawdę świetne jak sprawiedliwość zwycięża. Nie ma jednak co pudrować – sprawa w sądzie nie jest łatwa, zwłaszcza jak kwota ma być wyższa.
Awatar użytkownika
IrmaMikołajska

Postautor: SonnyBuckett19 » 28 kwie 2017, o 04:47

Teraz raczej nie ma kłopotów żeby znaleźć prawników zajmujących się tematyką odszkodowań. Jak np. od razu znalazłem: wojtalik.com.pl/odszkodowania.html . Materia jest ważna bo wiele spraw w sądach się toczy właśnie o jakieś zadośćuczynienia. I coraz częściej zapadają całkiem korzystne wyroki choć trzeba mieć solidny materiał dowodowy.
Awatar użytkownika
SonnyBuckett19

Postautor: golemZ » 28 kwie 2017, o 06:01

Pamiętam jak to wyglądało jeszcze z kilkanaście lat temu. Naprawdę był spory problem z wywalczeniem sensownych pieniędzy. Sądy też nie były zbyt chętne wydawać adekwatne wyroki, dziś jest inaczej.
Awatar użytkownika
golemZ

Postautor: Horacy2 » 28 kwie 2017, o 06:30

Prawnicy są coraz lepiej przygotowani do takich spraw to raz, a dwa jest duża presja społeczna na sądy żeby orzekały w interesie zwykłych ludzi.
Horacy2

Wróć do Bez problemów żyć się nie da