Czy wiecie może gdzie znajdę i kupię żarówkę led e27 15w?

Postautor: legalna_brunetka » 12 lut 2018, o 20:48

Dzień doberek w ten piękny dzień! nie no żartuje pogoda jest po prostu tragiczna bo cały dzień pada, aczkolwiek pozytywne nastawienie trzeba mieć bez względu na porę roku czy aktualną pogodę za oknem oh taka sobie jestem pozytywna, a tak już ogółem mówiąc, to jest to moje pierwsze w życiu zapytanie na tym forum więc stresik trochę jest no nie powiem, ale no generalnie moje pytanie polega na tym, że chciałabym kupić żaróweczkę led e27 15w tylko problem polega na tym, że przeszliśmy chyba naprawdę sporo jak nie wszystkie sklepy tego typu w mieście w, którym mieszkamy także jestem już, że tak powiem bezradna i padło na internet może znacie jakiś sklep internetowey waszym zdaniem rzecz jasna godny polecenia?? O i jeszcze jeśli macie jakieś swoje doświadczenia z tą żaróweczką, to możesz mi powiedzieć czy ewentualnie polecacie nam tą żarówkę no i wogule jakie macie z nią doświadczenia??
Awatar użytkownika
legalna_brunetka

Postautor: słodko-gorzka87 » 12 lut 2018, o 21:18

Hejeczka, ja mam zwykłą ledową, ale przed momentem sprawdziłam i, to nie jest jednak ten model o, który pytasz tylko chyba starszy o ile się oczywiście nie mylę więc na temat tego Ci nic nie powiem, ale te co mamy dosyć dobrze nam przez ten ostatni rok służyły nasze rachunki za prąd były dużo tańsze z czego oczywiście bardzo się cieszę no i wogule, ale są już trochę wysłużone i myślimy o jakiś nowszych, lepszych itp więc może wypróbowalibyśmy ewentualnie te o, których wspominasz, ale zobaczymy jak, to tam będzie z opiniami na ich temat :)
Awatar użytkownika
słodko-gorzka87

Postautor: legalna_brunetka » 12 lut 2018, o 22:49

A, pamiętasz może gdzie kupiłaś tamte bo my nigdzie nie możemy znaleźć tej firmy z tej serii no chyba nie wiemy po prostu gdzie patrzeć tak mi się przynajmniej wydaje no nie wiem w każdym razie może ktoś nam jakiś internetowy sklepik.
Awatar użytkownika
legalna_brunetka

Postautor: słodko-gorzka87 » 13 lut 2018, o 01:17

Nie niestety nie mam zielonego pojęcia gdzieś w internetach, ale ja, to się wogule na tym nie znam, jak się przeprowadzaliśmy i kupowaliśmy tego typu rzeczy, to mój mąż się wszystkim zajmował więc ja to niezbyt.
Awatar użytkownika
słodko-gorzka87

Postautor: Grotka » 13 lut 2018, o 02:39

Dziewczyny kochane siemka! Okej czyli co do zapytania o żaróweczki w temacie, to ja właśnie te żaróweczki led e27 15w mam i musze powiedzieć, że są naprawdę super według mnie można je spokojnie polecić są po prostu godne polecenia i wogule, a co do tego gdzie je zdobyłam i zakupiłam, to w tym internetowym sklepie elektronicznym już ci wklejam linka: https://www.ultra-elektro.pl/zarowki-led-e27/1390-zarowka-led-e27-asmb15-biala-ciepla-lumenmax.html i wszystko załatwiłam z Panem, który jest właścicielem tego sklepu szybko, bardzo przyjemnie i korzystnie także mogę z czystym sercem go w sensie sklep, ale żaróweczkę również zarekomendować.
Grotka

Postautor: słodko-gorzka87 » 13 lut 2018, o 05:25

O dzięki przyjrzę się bliżej temu sklepowi i zobaczymy co wybierzemy do naszego mieszkanka.
Awatar użytkownika
słodko-gorzka87

Postautor: legalna_brunetka » 13 lut 2018, o 07:06

Ja również dziękuję Tobie serdecznie, rozwiałaś wszelkie moje wątpliwości więc dosłownie za momencik wszystko zamawiam i bęziemuy mieć nowe żaróweczki ledowe :)
Awatar użytkownika
legalna_brunetka

Wróć do Bez problemów żyć się nie da