Produkty niezbędne dla każdej kobiety

Postautor: legalna_brunetka » 30 sie 2016, o 00:48

Cześć wszystkim. Przyszedł czas na niezbędnik kobiecych witamin i suplementów. Chciałabym się was wypytać, jakiego typu środki wy stosujecie do tego, aby poczuć się nieco lepiej i zadbać o swoje zdrowie i wygląd. Proszę was o poważne odpowiedzi i podpowiedzi w zakresie specyfików suplementów witamin i nie tylko. Jest to dla mnie istotny temat ze względu na łamliwość moich włosów, zły stan skóry i paznokcie, które się już nie rozdwajają a roztrajają. Porada będzie dla mnie istotna. Piszcie
Awatar użytkownika
legalna_brunetka

Postautor: IrmaMikołajska » 30 sie 2016, o 03:08

tylko kolagen…
Awatar użytkownika
IrmaMikołajska

Postautor: słodko-gorzka87 » 30 sie 2016, o 03:33

Cześć też miałam podobnie. Też mi wiecznie wypadywały włosy, ale cera była największym moim kompleksem. Postawiłam na dobre preparaty witaminowe i kolagen naturalny w tabletkach. Uważam, że nie ma lepszego specyfiku dla kogoś, kto chce w końcu dbać o siebie. Mnie te produkty bardzo pomogły. Włosy są o wiele piękniejsze, skóra promienna i co najważniejsze wyglądam młodziej, przynajmniej tak mój chłopak mówi :D Pozdrawiam.
Awatar użytkownika
słodko-gorzka87

Postautor: Wszystka » 30 sie 2016, o 04:32

Hej laski, a nie wiecie czasem jak się nazywa ten kolagen. Bo ja tak szukam, szukam i tyle tych produktów jest, a nie wiem, który jest dobry. Nie chcę kupić czegoś, co będzie jedynie imitacją, wolałabym się oprzeć na czymś, co ma jakiś wpływ na stan zdrowia i w ogóle. Koleżanki też mi polecały właśnie kolagen, ale niestety nikt nie umiał powiedzieć niczego konkretnie.
Wszystka

Postautor: Elle » 30 sie 2016, o 06:06

Cześć. Ja mogę śmiało z ręką na sercu polecić produkty kolagenowe marki Colvita. Bardzo dobry produkt, świetna cena i działanie. W ogóle uważam, że stosowanie suplementów zwłaszcza w dzisiejszych czasach jest ważne, bo wiadomo, że to nigdy nie ma się czasu na to, aby zjeść tyle warzyw czy owoców, co się powinno spożywać.
Elle

Postautor: Grotka » 30 sie 2016, o 08:33

racja, ja też tak uważam, trzeba sobie uzupełnić niedobór witamin. A z tego, co wiem, kolagen nie jest dostępny w żadnej diecie,więc tym bardziej trzeba go stosować. Jeśli ktoś szuka to znalazłam fajny sklep z produktami typowo kolagenowymi kolagenowysklep.pl, widziałam, że były tam kremy, kapsułki, więc coś na pewno wybierzecie sobie laski. Ja już mam serum kolagenowe i bardzo sobie chwalę. Pozdrowienia.
Grotka

Wróć do Medycyna i profilaktyka zdrowotna