Wypadły mi zęby, co zrobić?

Postautor: Karkonosz » 30 sie 2016, o 04:27

Cześćale nieszczęście mnie spotkało, nie dość, że się wywróciłem na rowerze i złamałem rękę, to jeszcze jak by tego było mało wybiłem sobie z przodu dwa zęby, wyobrażacie sobie, jak ja wyglądam, jak półtora nieszczęścia. Całe szczęście, że mam zwolnienie lekarskie, bo chyba bym musiał wziąć urlop z pracy, bo wstyd się pokazać. A tak wogóle to co ja teraz mam zrobić?
Karkonosz

Postautor: Szczęściarz » 30 sie 2016, o 05:07

Też mi coś, nie ty pierwszy i nie ostatni sobie zęby wybiłeś, więc nie biadol koleś, tylko weź się w garśc i zasuwaj do dentysty. Na odległość nikt ci tych zębów nie wprawi.
Szczęściarz

Postautor: słodko-gorzka87 » 30 sie 2016, o 06:42

ale kolega jest bezwzględny, zamiast pocieszyć, to mu jeszcze szpile wbijasz. nie ma co, męska solidarność.
Awatar użytkownika
słodko-gorzka87

Postautor: Wszystka » 30 sie 2016, o 08:12

Tak na poważnie to musiałbyś rozglądnąć się za dobrym stomatologiem, który dokladnie obejrzy Twoje uzębienie i zaproponuje Ci odpowiednie leczenie. Najlepiej zajrzyj na http://bajkodent.pl/implanty/ i zobacz, jakie implanty może Ci zaproponować dentysta z owego gabinetu stomatologicznego. Umów się online na wizytę. Za pierwszą konsultację i przegląd nic nie zapłacisz, a przynajmiej dowiesz się, na co możesz liczyć.
Wszystka

Postautor: Szczęściarz » 30 sie 2016, o 08:46

No właśnie, koleżanka ma rację, najlepiej wstaw sobie takie implanty zębów, one ładnie wyglądają i wcale nie widać, że niemasz swoich zębów. Kolega mój wcześniej miał protezke, ale ostatnio dentysta wstawił mu implanty, teraz jego zęby ładniejsze niż przedtem, i może się teraz śmiac od ucha do ucha i nie boi się, że mu proteza wypadnie. Polecam gorąco!
Szczęściarz

Wróć do Medycyna i profilaktyka zdrowotna