Czy stosowaliście leki homeopatyczne?

Postautor: CyklinONA » 8 lis 2016, o 03:42

Witajcie. Czy stosowaliście kiedyś jakies leki homeopatyczne i czy byliście zadowoleni z efektów ich zażywania? Z tego co zauważyłam, te leki mają zarówno swoich zwolenników, jak i przeciwników.
CyklinONA

Postautor: Szczęściarz » 8 lis 2016, o 05:44

Choć nigdy nie brałem, to słyszałem różne opinie, co potrafi homeopatia Leki z tej grupy podobno potrafią być bardzo skuteczne, choć do końca nie wiem, na jakiej zasadzie, skoro to jest zazwyczaj jakaś tam kropelka w beczce, mówiąc w przenośni oczywiście. Na pewno nie zaszkodzą ;)
Szczęściarz

Postautor: Elle » 8 lis 2016, o 08:05

Mnie jakiś czas temu lekarz zalecił kupno leku homeopatycznego Camilia na ząbkowanie dla mojego małego dziecka, które bardzo cierpiało, gdy wyżynały mu się pierwsze ząbki. Lek ten okazał się bardzo skuteczny – ból przy ząbkowaniu najwyraźniej szybko ustępował, bo mój maluszek niedługo po przyjęciu tego leku przestawał płakać i słodko zasypiał.
Elle

Postautor: Grotka » 8 lis 2016, o 09:33

Ja jak na razie nie stosowałam żadnych leków homeopatycznych, a przynajmniej nie przypominam sobie tego. Mój lekarz jest najwyraźniej ostrożny w ich przepisywaniu, a może po prostu u mnie nie było do tej pory potrzeby ich stosowania. Sama, na własną rękę, raczej nie zdecydowałabym się na wypróbowywanie nowych leków czy nawet suplementów diety. Staram się unikac przyjmowania róznego rodzaju farmaceutyków i dopiero, gdy do któregoś nabiorę zaufania, wówczas mogę go przyjmować bez żadnych obaw. I tak np. po pewnym czasie stosowania udało mi się nabrać zaufania do preparatów z grupy Novascon Pharmaceuticals, wśród których znajdują się środki wspierające prawidłowe funkcjonowanie zatok oraz preparaty utrzymujące prawidłową kondycję skóry.
Grotka

Wróć do Medycyna i profilaktyka zdrowotna