Stomatolog estetyczny w Gdańsku – kto poleci?

Postautor: CyklinONA » 4 sty 2017, o 00:23

Hejka wszystkim. Szukam dobrego stomatologa od spraw estetycznych. Mam pewne problemy, by się normalnie uśmiechnąć, no ale co tam. Czas zacząć dbać o siebie. polecicie coś konkretnego jeśli można. Najlepiej dobry gabinet i dobrego lekarza.
CyklinONA

Postautor: Elle » 4 sty 2017, o 02:49

Witaj. Jak dla mnie dobry stomatolog to taki, który będzie umiał jednocześnie wyleczyć zęby jak i zaproponować coś co pomoże je ładnie wyprofilować. Takiego specjalistę znajdziesz w gabinecie Mediss. Prócz zabiegów ortodontycznych można dodatkowo wybielić zęby.
Elle

Postautor: DionizyMałolepszy » 4 sty 2017, o 04:07

Wybielanie jest ok, ale prócz tego można jeszcze sobie w ramach refundacji zapewnić raz do roku piaskowanie. To też dobry zabieg, który niejako wybiela zęby.
Awatar użytkownika
DionizyMałolepszy

Postautor: Grotka » 4 sty 2017, o 06:01

Cześć. Zabiegi są istotne, by zadbać o piękny uśmiech, dlatego uważam, że dobrą opcją będzie stomatologia estetyczna Gdańsk to świetna lokalizacja, gdzie jest wiele dobrych i godnych polecenia gabinetów i lekarzy. Może pomogę i podam namiar na odpowiedni gabinet http://dentysta-gdansk.com/uslugi/stomatologia-estetyczna/. Można tam wykonać piaskowanie, wybielanie i wiele innych istotnych dla zdrowia zabiegów.
Grotka

Postautor: Wszystka » 4 sty 2017, o 07:15

a ja zawsze myślałam, że piaskuje się tylko felgi.
Wszystka

Postautor: MinA » 4 sty 2017, o 09:31

Witam. Zęby też się piaskuje. Trochę nieprzyjemny zabieg, ale daje duży efekt. Przede wszystkim pozwala wyzbyć się osadu nazębnego. Dzięki temu także przebarwienia nazębne znikają. Wiadomo że powstają przy piciu na przykład kawy.
MinA

Wróć do Medycyna i profilaktyka zdrowotna