Kule i laski, jaki sklep medyczny?

Postautor: CyklinONA » 7 lut 2017, o 00:25

mój mąż miał poważny wypadek i wszystko wskazuje na to, że będziemy potrzebowali kuli, a potem może jak się trochę polepszy laski do chodzenia… możecie polecić jakiś sklep, gdzie dostaniemy sprzęt dobrej jakości i w dobrej cenie? Najlepiej sporo modeli do wyboru, bo nie bardzo orientuję się w tym temacie i powinnam zapoznać się z różnymi możliwościami…:)
CyklinONA

Postautor: Elle » 7 lut 2017, o 01:57

tutaj, na tej stronie internetowej http://sklep.rehafund.pl/kule-i-laski masz spory wybór kul i lasek. Powinniście znaleźć coś dla siebie. Polecam też po prostu wypytać lekarzy o radę, jaki model by polecili… a w razie dalszych wątpliwości popytaj pracowników sklepu. Wiadomo, że jak ktoś nigdy nie miał kontaktu ze sprzętem medycznym to ciężko jest coś kupić. Ale zapewniam, że w tym sklepie ceny mają naprawdę dobre.;)
Elle

Postautor: Grotka » 7 lut 2017, o 04:30

ja znam ten sklep, bo wypożyczałam od nich aparat do bezdechu sennego. Coś takiego http://sklep.rehafund.pl/wypozyczalnia-aparatow-cpap. i jeśli potrafili doradzić mi w sprawie tak zaawansowanego sprzętu, na pewno poradzą sobie z kulami i laskami. Zawsze też możecie najpierw wypożyczyć, a po przetestowaniu kupić, nie myślałaś o tym?:)
Grotka

Postautor: CyklinONA » 7 lut 2017, o 05:10

w sumie może masz rację.;) wypożyczenie chyba zawsze jest tańsze, a można sobie po prostu trochę przetestować… muszę też jeszcze porozmawiać z lekarzami co mi doradzą. Ten aparat do bezdechu wygląda groźnie, dobrze, że muszę szukać tylko takich podpórek do chodzenia.;)
CyklinONA

Postautor: Grotka » 7 lut 2017, o 07:01

wygląda groźnie, ale wcale nie jest tak źle. Nie ma czego się bać. Tobie i mężowi życzę powodzenia na drodze do zdrowia.:)
Grotka

Wróć do Medycyna i profilaktyka zdrowotna