Piły ciesielskie – gdzie można znaleźć duży wybór?

Postautor: DionizyMałolepszy » 17 mar 2017, o 04:07

Chciałbym duży wybór żeby mieć w czym wybierać ale oczywiście wskazane są niskie ceny. Znacie jakiś dobry sklep albo dystrybutora sprzętu dobrej jakości?
Awatar użytkownika
DionizyMałolepszy

Postautor: panHilary40 » 17 mar 2017, o 05:36

Polecam zapoznać się z asortymentem firmy MTM Maszyny, jeśli chodzi o piły ciesielskie do cięcia różnego rodzaju i inny sprzęt stolarski to nie ma lepszej oferty, przynajmniej ja nie znam a swojego czasu przejrzałem ich wiele więc mogę z czystym sumieniem polecić
Awatar użytkownika
panHilary40

Postautor: zaskroniecXX » 17 mar 2017, o 05:52

Potwierdzam, ja sam kupowałem tam piły ciesielskie, kolego zajrzyj na mtm-maszyny.pl/pl/289-ciesielstwo i znajdź coś dla siebie bo naprawdę warto a jak masz mniejszy budżet to możesz kupić nawet używane maszyny bo ta firma zajmuje się też sprzedażą używanego sprzętu, oczywiście świetnie utrzymanego i w ogóle w doskonałym stanie więc też jak najbardziej warto. Sam możesz więc zdecydować ile chcesz wydać i na co
zaskroniecXX

Postautor: DionizyMałolepszy » 17 mar 2017, o 07:40

Ok, w takim razie na pewno coś dla siebie wynajdę w tym bogatym asortymencie :) Dziękuję bardzo za polecenie tego sklepu, zaoszczędziło mi to wiele czasu który bym stracił na poszukiwania. Dzięki i pozdrawiam
Awatar użytkownika
DionizyMałolepszy

Wróć do Medycyna i profilaktyka zdrowotna