Pomoc w znalezieniu specjalistów od chirurgii stomatologicznej we Wrocławiu?

Postautor: Karkonosz » 17 kwie 2017, o 23:40

Mam gorąca prośbę o pomoc w znalezieniu naprawdę dobrych stomatologów gdzieś na terenie Wrocławia, już obojęte mi w którym rejonie konkretnie. Ostatnio chodziłem do jednego gabinetu tak mi zęby leczyli, że teraz wszystko od nowa trzeba, a i mam sporo problemów z tego powodu :/ Bardzo proszę o jakąś pomoc.
Karkonosz

Postautor: Wszystka » 18 kwie 2017, o 01:43

A co konkretnie masz do zrobienia?
Wszystka

Postautor: Karkonosz » 18 kwie 2017, o 02:48

Sprawa związana jest z implantami, a i mam jeszcze do wyrwania jeden ząb mądrości, jeśli ponoć bardzo miękki i mogą być z nim problemy. Dlatego wolę iść do prawdziwych fachowców, którzy odpowiednio do tego podejdą, nawet jeśli będę musiał trochę więcej za to zapłacić.
Karkonosz

Postautor: Wszystka » 18 kwie 2017, o 03:02

Generalnie klinika Dental Med jest naprawdę godnym polecenia miejscem, już nie raz się o tym przekonałam. Mili lekarze, dobrze wyposażone gabinety, leczenie nastawione na sukces, a nie szukanie pieniędzy w portfelu pacjenta, jak to często bywa niestety…Widać, że fachowcy tam pracują.
Wszystka

Postautor: Szczęściarz » 18 kwie 2017, o 03:21

Z tym wyrywaniem zęba mądrości to naprawdę trzeba iść do dobrego stomatologa bo konował narobi więcej krzywdy niż dobrego. Jak to przeżywałem i współczuję, że masz taki problem, było niefajnie.
Szczęściarz

Postautor: Karkonosz » 18 kwie 2017, o 06:05

Boję się tego jak diabli, niby nie boli, ale dowiedziałem się, że zostawienie tego w takim stanie może zakończyć się nieciekawymi konsekwencjami, łącznie z poważnym zapaleniem dziąsła, a nawet i głębiej może coś się wdać…
Karkonosz

Postautor: Wszystka » 18 kwie 2017, o 06:37

Tutaj na stronie http://www.implantywroclaw.com.pl/zabiegi/chirurgia-i-periodontologia.html masz bardzo dokładnie opisany zakres oferowanych usług. Ja nie znam lepszych specjalistów od chirurgii stomatologicznej we Wrocławiu. Wykonują jak widać nawet bardzo specjalistyczne zabiegi, do których gabinet musi być solidnie wyposażony, więc jest to miejsce godne zaufania. Co ciekawe, pomimo profesjonalnego podejścia do leczenia ceny są przystępne. Myślę, że będziesz naprawdę bardzo zadowolony ;)
Wszystka

Wróć do Medycyna i profilaktyka zdrowotna