Polecany pas na odcinek lędźwiowy kręgosłupa za nieduże pieniadze

Postautor: Grotka » 11 lip 2017, o 23:47

Witam wszystkich forumowiczów. Mąż przez dwa miesiące remontował mieszkanie, było wyburzanie ścian, a że mieszkamy na 4 pietrze to sie biedak nachodził z wiadrami i coś mu się stało w plecy. Byliśmy u lekarza ale powiedział że raczej wszystko w porządku (dokładnie takich słów użył) i zalecił kupno pasa. Jeśli nie pomoże to wtedy mamy przyjść kolejny raz.
Grotka

Postautor: DionizyMałolepszy » 12 lip 2017, o 01:25

Do jakich wy chodzicie lekarzy? Już 3 raz w tym tygodniu trafiam na takie kwiatki i aż mi sie nie chce wierzyć w to co czytam. Pas co prawda nie zaszkodzi ale warto wiedzieć co się tak naprawdę stało, dostac odpowiednie skierowania i zrobić badania. Nie dawajcie się spławiać bo za pare lat wszystkie dolegliwości znów wyjdą na wierzch.
Awatar użytkownika
DionizyMałolepszy

Polecany pas na odcinek lędźwiowy kręgosłupa za nieduże pien

Postautor: Elle » 12 lip 2017, o 02:26

To raczej ty chodzisz do wyjątkowych specjalistów bo nie jest tajemnicą że na lekarzy w takich sytuacjach nie ma co liczyć. Pas na odcinek lędźwiowy kręgosłupa będzie najlepszym rozwiązaniem bo może się okazać że wystarczy pochodzić w nim jakiś czas i wszystko wróci do normy. Lepiej w ten sposób niż stracić pół roku na kolejki na badania które pewnie nic nie wykażą bo skoro się nadźwigał to normalne że go boli. Co do pasa to na twoim miejscu wzięłaby ten - diskdr.pl/wg30max.htm. Niedrogi a porządny pod wzgledem jakości i właściwości rehabilitacyjnych. Ile tak w ogóle mąż ma lat?
Elle

Postautor: Grotka » 12 lip 2017, o 03:07

Prawie 40. Wiek jeszcze nie ten żeby zaczelysiejakiespowazne problemy dlatego mam nadzieje że ten pas pomoże.
Grotka

Postautor: panHilary40 » 12 lip 2017, o 04:37

Pas przyda się na pewno, sam mam i bardzo mi pomaga radzić sobie z przepukliną której dostałem w wieku 35 lat także nie ma dobrego wieku na choroby kregosłupa. Ba! Nie ma tu nawet wpływu styl życia bo zawsze byłem aktywny, dużo ćwiczyłem i o siebie dbałem. Ciężko fizycznie nie pracowałem a jak już to zawsze się pilnowałem żeby odpowiednio podnosić cięzary i niestety coś mi przeskoczyło jak rzucałem psu patyk..
Awatar użytkownika
panHilary40

Postautor: Grotka » 12 lip 2017, o 04:56

O ja.. trochę głupio. A wiadomo co ci się stało?
Grotka

Postautor: zaskroniecXX » 12 lip 2017, o 07:17

Na początku podejrzewali że coś z nerwami jest nie tak ale okazało się że po prostu przepuklina a rzut patykiem był swojego rodzaju zapalnikiem dla objawienia się wrodzonej wady. Podobno wiekszosc populacji to ma.
zaskroniecXX

Wróć do Medycyna i profilaktyka zdrowotna