Co stosować na suchą skórę twarzy i ciała?

Postautor: zimowaPani » 4 gru 2017, o 01:00

Witam. Chciałabym się zorientować, które z dostępnych na rynku preparatów na suchą skórę twarzy i ciała uważacie za najbardziej godne polecenia.
Awatar użytkownika
zimowaPani

Postautor: IrmaMikołajska » 4 gru 2017, o 02:56

Jak dla mnie najlepiej sprawdzają się te produkty, których opisy zamieszczono na stronie http://www.apteka-internetowa-24.pl/category/znane-marki-regenerum. Serum do twarzy tej marki z powodzeniem zastępuje krem, ma jednak intensywniejsze działanie. Dogłębnie nawilża cerę, także tę wyjątkowo przesuszoną. Z kolei serum do ciała w formie pianki natychmiastowo nawilża skórę i na długo pozostawia ją miękką oraz gładką.
Awatar użytkownika
IrmaMikołajska

Postautor: MinA » 4 gru 2017, o 04:23

Ja także polecam produkty tej marki. Oprócz serum do ciała stosowałam z tej linii serum do pięt oraz do paznokci. Wszystkie te produkty znakomicie spełniły swoje zadania.
MinA

Postautor: zimowaPani » 4 gru 2017, o 04:42

Ja jeszcze nie stosowałam żadnego serum rekomendowanej przez Was marki, ale chętnie wypróbuję. A czy przyjmowałyście kiedyś jakiś preparat z kwasami Omega-3? Słyszałam, że warto suplementować te kwasy, choć nie wiem dokładnie dlaczego.
Awatar użytkownika
zimowaPani

Postautor: IrmaMikołajska » 4 gru 2017, o 05:21

Ja stosowałam suplement zawierający kwasy Omega-3, którego opis znajduje się pod linkiem http://www.apteka-internetowa-24.pl/olimp-gold-omega-3-1000mg-60-kaps.html. Produkt ten ma wysoką zawartość kwasów Omega-3 i służy uzupełnieniu codziennej diety w nienasycone kwasy tłuszczowe.
Awatar użytkownika
IrmaMikołajska

Postautor: MinA » 4 gru 2017, o 07:06

Ja także stosowałam ten suplement. Kwasy Omega-3 są potrzebne dla prawidłowej pracy układu krążenia i właściwego funkcjonowania mózgu.
MinA

Wróć do Medycyna i profilaktyka zdrowotna