Gdzie mogę znaleźć krem pod oczy nacomi?

Postautor: zimowaPani » 7 lut 2018, o 13:16

Witajcie wszyscy! Słuchajcie, poszukuję jakiegoś dobrego kremu pod oczy. Sęk w tym, że mam straszne cienie pod nimi, wyglądam staro i w ogóle staro się przez to czuję :( chciałabym trochę rozświetlić swoją cerę, a wiadomo – warto właśnie zacząć od worków oczami. Czytałam co nieco o kremie nacomi i chciałoby się go spróbować, bo na innych stronach dowiedziałam się, że podobno daje znakomite rezultaty. Nie wiem jednak, czy to ja jakoś źe szukam, ale nie mogę go nigdzie odnaleźć. Może któreś z Was będzie w stanie mi pomóc? A przynajmniej byłabym bardzo rada :)
Awatar użytkownika
zimowaPani

Postautor: IrmaMikołajska » 7 lut 2018, o 14:39

Wiesz co, tego typu kremy najlepiej szukać w aptekach, tak myślę. Ewentualnie patrzyłabym po dobrych drogeriach.
Awatar użytkownika
IrmaMikołajska

Postautor: Wszystka » 7 lut 2018, o 17:02

A czym się właściwie wyróżnia ten krem nacomi? Bo też nazwa mi gdzieś się przewijała, ale nie mam zielonego pojęcia, na czym polega jego fenomen.
Wszystka

Postautor: zimowaPani » 7 lut 2018, o 19:29

Sęk w tym, z tego co przeczytałam przynajmniej, że został on stworzony na bazie olejku arganowego, a ten świetnie dotlenia skórę i nawilża ją, przy czym nie zatrzymuje nadmiaru wody w zastosowanym miejscu tylko tak wiesz.. zdrowo :) Sam krem nacomi ma podobno też dużo witaminy E a ta przeciwdziała starzeniu się skóry.
Awatar użytkownika
zimowaPani

Postautor: Grotka » 7 lut 2018, o 21:35

Nie tylko to, krem pod oczy Nacomi ma też olej z pestek winogron, czyli silny antyoksydant, dzięki czemu skóra staje się mniej napuchnięta i wygładzona pod oczami, masło Shea, dzięki czemu skóra staje się widocznie młodsza i lepiej natłuszczona i jeszcze inne składniki, dzięki którym wyglądamy nawet na kilka lat młodziej :)
Grotka

Postautor: Wszystka » 7 lut 2018, o 23:31

Ooo! To ja też jestem ciekawa tego kremu! Gdzie go można dostać?!
Wszystka

Postautor: Grotka » 8 lut 2018, o 01:35

Ja go kupuję w aptece MINI. To jedna z najlepszych, jeśli nie najlepsza oferta w necie. Polecam spróbować.
Grotka

Postautor: zimowaPani » 8 lut 2018, o 03:20

A możemy liczyć na jakiś link?
Awatar użytkownika
zimowaPani

Postautor: Grotka » 8 lut 2018, o 05:19

Naturalnie, troszkę się zagadałam :) aptekamini.pl/nacomi-krem-arganowy-pod-oczy-15-ml.html. Jeśli się zdecydujecie na krem pod oczy Nacomi to przekonacie się, że żaden inny kosmetyk nigdy go Wam nie zastąpi, bo rezultaty potrafią być naprawdę spektakularne, jeśli się go regularnie stosuje. Dlatego dziewczyny… walczcie o swoją młodość :)
Grotka

Postautor: zimowaPani » 8 lut 2018, o 06:58

Oj będę intensywnie :D Dizęki!
Awatar użytkownika
zimowaPani

Następna

Wróć do Medycyna i profilaktyka zdrowotna