Jakie konto wybrać dla siebie?

Postautor: zimowaPani » 15 kwie 2016, o 03:58

Dzień dobry. Czy wiecie może, jakie konto prywatne wybrać, jeśli jestem młodą osobą, która nie studiuje, ale od niedawna pracuje?
Awatar użytkownika
zimowaPani

Postautor: SonnyBuckett19 » 15 kwie 2016, o 04:20

Polecam ci pomysleć o koncie ekonomicznym, za prowadzenie których nie ma opłat. Za użytkowanie karty kredytowej jest niewielka opłata, która jednak może być zniesiona, jeśli często płacisz tą kartą za zakupy. Niektóre banki dają możliwość zniesienia opłaty, gdy płacisz za zakupy min. 300 złotych miesięcznie albo gdy uzywasz karty do płacenia za zakupy min. 5 razy w miesiącu.
Awatar użytkownika
SonnyBuckett19

Postautor: zimowaPani » 15 kwie 2016, o 04:42

To ciekawe, nie wiedziałam, ze są takie możliwości. Gdzie w ogóle mogę znaleźć informacje o tego typu udogodnieniach? Czy musze przeglądać strony znanych mi banków czy też lepiej udać się bezpośrednio do oddziału banku, żeby tam mi wszystko wyjaśnili.
Awatar użytkownika
zimowaPani

Postautor: SonnyBuckett19 » 15 kwie 2016, o 04:58

Spokojnie, na wizytę w banku będzie czas wtedy, gdy zdecydujesz się załozyć w danym banku konto. Nie wiem, czy wiesz jak to jest z bankami – gdy do któregoś przyjdziesz, to może być tak, że nie wypuszczą cię z niego, dopóki nie podpiszesz z nimi jakiejś umowy. Banków jest obecnie tak dużo, że każdy z nich walczy o klientów. A pracujący w nich przedstawiciele są szkoleni, jak efektywnie pozyskiwac klientów. Polecam coś, dzięki czemu sama na spokojnie możesz się zastanowić, które konto w jakim banku będzie dla ciebie najlepsze. Jest to internetowy ranking kont, który jest zestawieniem najkorzystniejszych ofert wybranych z róznych banków. Dzieki niemu nie musisz też przeglądać kolejno stron znanych ci banków.
Awatar użytkownika
SonnyBuckett19

Postautor: zimowaPani » 15 kwie 2016, o 05:33

Twoje spostrzeżenia wydają się być trafne. Na spokojnie przeanalizuje sobie ten ranking i może na jego podstawie wybiorę dla siebie najlepsze konto albo przynajmniej będę miała rozeznanie, w których bankach są korzystne dla mnie oferty.
Awatar użytkownika
zimowaPani

Postautor: SonnyBuckett19 » 15 kwie 2016, o 08:12

Mysle, że na podstawie tego rankingu można samodzielnie wybrac dla siebie najlepsze konto osobiste. Darmowy wniosek o założenie konta można złożyć online. Potem już trzeba udac się osobiście do oddziału banku, w którym rachunek został założony.
Awatar użytkownika
SonnyBuckett19

Wróć do Pracownicy i biznesmeni