Która agencja detektywistyczna najlepsza w sprawach biznesowych??

Postautor: Wszystka » 22 cze 2016, o 03:18

Dzień dobry. Mam takie pytanie- czy jakiś prywatny detektyw albo biuro detektywistyczne specjalizuje się w Warszawie w działaniu dla firm? Wiem, ze jest kilka agencji, ale mi zależy na tym żeby ktoś się znał na prawie gospodarczym itp. bo mam dość skomplikowane zadania. Polecacie kogoś??
Wszystka

Postautor: golemZ » 22 cze 2016, o 03:53

To zależy o co ci konkretnie chodzi, bo chyba z reguły takie biura detektywistyczne są wszechstronne więc może zapytaj w konktenym biurze czy mają od tego speców
Awatar użytkownika
golemZ

Postautor: SonnyBuckett19 » 22 cze 2016, o 06:33

To ja mam dla ciebie ratunek, przynajmniej tak myśle. Zajrzyj sobie tutaj http://mbdetektywi.pl/detektyw-dla-firm/. To są naprawdę świetni detektywi! Wiesz przez ile ja się przewinąłem kipskich firm zanim ich znalazłem… boże szkoda gadać. Ale teraz z czystym sumieniem polecam, bo mają bardzo doświadczony zespół no i znają się na rynku biznesowym, na prawie gospodarczym itp. że nie trzeba im tłumaczyć oczywistości. Poza tym są konkretni i szybcy a mi właśnie na tym zalezalo
Awatar użytkownika
SonnyBuckett19

Postautor: MinA » 22 cze 2016, o 08:11

Jasne, że warto pójść do MB Detektywi! Bez dwóch zdań mają najlepszą opinię w całym mieście. Ja akurat się zdecydowałam na nich przed rozwodem i z początku było mi ciężko, ale oni tak profesjonalnie podeszli do tematu że już później nie było mi wtyd nawet jak najbardziej intymne rzeczy wychodziły na jaw.
MinA

Postautor: Wszystka » 22 cze 2016, o 08:38

Mi chodziło akurat właśnie o firmy, ale dzięki i tak. Jak ktoś jest dobry to zazwyczaj we wszystkim, co nie? :)
Wszystka

Postautor: MinA » 22 cze 2016, o 09:25

No jasne, myśle ze jak mają takie podejście do indywidulanych to tym bardziej jak się do nich duża firma zgłasza, gdzie wiadomo więcej mogą zarobić, hehe. Jak byś chciała więcej mieć info o nich to ja z tej strony korzystałam http://mbdetektywi.pl/klient-indywidualny/ i tam masz szczegoly jak prowadzą sprawy i kontakt
MinA

Wróć do Pracownicy i biznesmeni