Chłodnia do dużej restauracji, ktoś pomoże?

Postautor: zaskroniecXX » 8 lip 2016, o 01:42

Witam wszystkich. Mam taki temat do ogarnięcia i nie wiem jak się za to zabrać. Jestem właścicielem sporego lokalu w centrum Katowic i szukam firmy, która wykona dla mnie chłodnię.
Posiadam osobny, mały budynek który można by zaadaptować pod ten projekt. Proszę o namiary na kogoś kto się tym zajmuje.
zaskroniecXX

Postautor: SonnyBuckett19 » 8 lip 2016, o 02:27

Tutaj to już musisz szukać typowej firmy, która zajmuje się budową instalacji chłodniczych. Jest kilka firm które się tym zajmują, ale nie korzystałem z ich usług więc nie mogę ci nic polecić. Ale jak znajdziesz jakaś dobrą firme, to pozostaje dogadanie kosztów.
Awatar użytkownika
SonnyBuckett19

Postautor: CyklinONA » 8 lip 2016, o 02:37

Masz na myśli coś takiego jak np. w sieci spod żółtego M? Tam mają taką chłodnię, że wchodzisz a dalej masz kolejne drzwi i tam masz zamrażarkę. Chodzi ci o taki projekt?
CyklinONA

Postautor: zaskroniecXX » 8 lip 2016, o 02:52

Niestety nigdy nie miałem okazje być tam na zapleczu więc nie wiem jak u nich jest to rozwiązane, ale myślę że chodzi o coś podobnego.
zaskroniecXX

Postautor: Elle » 8 lip 2016, o 04:52

Znajdź w internecie stronę firmy Clima Line i tam sprawdź. Firma zajmuje się wentylacjami w Katowicach i z tego co słyszałam to robią naprawdę najlepszą robotę. Mam znajomego który korzystał z ich usług i twierdzi, że fajnie go to wyszło jeżeli chodzi o koszty i sama robota nie trwała za długo. Kwestia zrobienia projektu jest chyba najdłuższa.
Elle

Postautor: Karkonosz » 8 lip 2016, o 07:07

Tak jak koleżanka wyżej napisała, to jedyna firma którą znam i która robi coś takiego. Pracowali dla mnie przy budowie hali magazynowej pod artykuły żywnościowe i nie mam im nic do zarzucenia. Projekt kosztował naprawdę duże pieniądze, ale wszystko jest w najlepszym porządku.
Karkonosz

Postautor: Elle » 8 lip 2016, o 08:03

To jest jedna z tych firm do których mam faktyczne zaufanie, bo słyszałam i widziałam wiele projektów w ich wykonaniu. Na twoim miejscu to nawet bym się nie zastanawiała, bo im szybciej do nich zadzwonisz tym szybciej ustalisz dobry termin.
Elle

Postautor: zaskroniecXX » 8 lip 2016, o 10:05

W takim razie dzięki za namiary. Zaraz do nich zadzwonię i mam nadzieję, że uda mi się ustalić wszystkie szczegóły na już. Patrząc na te temperatury to aż się boję że będą duże straty na produktach które nie mieszczą się w lodówkach.
zaskroniecXX

Wróć do Pracownicy i biznesmeni