Solidną ochronę wynajmę – propozycje?

Postautor: panHilary40 » 24 lip 2016, o 19:49

Jak w temacie szukam dobrej agencji ochrony która oferuje dobre ceny i zadowalającą jakość usług. Chodzi o obiekt handlowy z parkingiem, duży ruch ludzi i co za tym idzie ryzyko kradzieży itp. Od razu mówię, że zależy na ochronie z prawdziwego zdarzenia a nie dziadkach w kapciach.
Awatar użytkownika
panHilary40

Postautor: zaskroniecXX » 24 lip 2016, o 20:31

Czasy dziadków powoli mijają – teraz spotkasz ich głównie w szpitalach i szkołach ewentualnie jako portierów na osiedlach. Jak chodzi o profesjonalnych ochroniarzy w Zielonej to w ostatnich latach rynek się rozrósł, znacznie poprawiła się też jakość kadry. Także myślę że kogoś znajdziesz na pewno.
zaskroniecXX

Postautor: SonnyBuckett19 » 24 lip 2016, o 22:16

Usługi ochroniarskie to kasa wyrzucona w błoto. Ci kolesie w śmiesznych kubraczkach i tak guzik mogą co najwyżej wezwą policję i rzadko kiedy mają sensowne przygotowanie do czegokolwiek. Czasami oglądając ich pożal się Boże interwencje można się pokładać ze śmiechu.
Awatar użytkownika
SonnyBuckett19

Postautor: zaskroniecXX » 25 lip 2016, o 01:09

Bzdury gadasz. Jest dokładnie odwrotnie – non stop przybywa ogarniętych agentów ochrony z certyfikatami, świetną znajomością prawa i procedur. Kształcenie pod tym kątem w Polsce jest od lat coraz lepsze a takie opinie jak Twoja świadczą o tym że pokutują stereotypy o łysolach bez szyi i tym podobne. To powoli staje się historią – na szczęście dla branży.
zaskroniecXX

Postautor: golemZ » 25 lip 2016, o 03:47

Skoro szukasz konkretnych wskazówek to ja polecam Ci zajrzeć tu - http://www.poziom.com.pl/ochrona. Trochę w temacie się poruszam i powiem Tobie że to jedna z lepszych agencji z jaką kiedykolwiek miałem do czynienia. Zero amatorki, fajne podejście do klientów. Cenowo też będziesz zadowolony.
Awatar użytkownika
golemZ

Postautor: SonnyBuckett19 » 25 lip 2016, o 06:28

Nie gadam bzdur tylko opieram się na własnym doświadczeniu. Regularnie biorę udział w różnych koncertach, jeżdżę na festiwale i tym podobne wydarzenia które podlegają ustawie o imprezach masowych. Jak pewnie wiecie muszą tam być ochroniarze i mam na ich temat wyrobione zdanie – EOT z mojej strony, każdy ma prawo do własnej opinii.
Awatar użytkownika
SonnyBuckett19

Postautor: panHilary40 » 25 lip 2016, o 08:29

Bardzo dziękuję za link, ogarnę sobie tę firmę. Jeśli mówisz że jest godna zaufania to chyba nie będę szukał dłużej. Miło było poczytać Wasze głosy, te krytyczne również. Mam nadzieję że obiekt którym zarządzam doczeka się wreszcie solidnego zabezpieczenia.
Awatar użytkownika
panHilary40

Wróć do Pracownicy i biznesmeni