Skąd brać towar do nowej firmy?

Postautor: Horacy2 » 27 lis 2016, o 23:20

Witam. Dopiero co założyłem swoją firmę i już mam problemy. Chodzi o to, że zajmuję się sprzedażą ubrań. Mam tam w sklepie jakiejś różne obuwie, ubrania, bieliznę i inne tam takie rzeczy. No wiecie. Miałem już dostawę towaru dwa razy, a teraz hurtownia podniosła ceny i mi się już to nie opłaca. Jakie mam wyjście?
Horacy2

Postautor: LowLowLow » 28 lis 2016, o 02:16

No jak to jakie wyjście? Musisz po prostu znaleźć inną hurtownie, która Ci zaoferuje niższe ceny niż ta, którą Ci te ceny podniosła. Niczego trudnego w tym chyba nie ma :) Proste to rozwiązanie jak nie wiem. Przecież nie możesz być bez towaru no nie?
LowLowLow

Postautor: Horacy2 » 28 lis 2016, o 04:12

To rozwiązanie się tylko z pozoru proste wydaje, bo znaleźć hurtownię, która nie robi żadnych problemów i i jest do tego blisko i ceny są spoko to graniczy chyba obecnie z cudem. No ale nic, muszę chyba rzeczywiście szukać i jakoś bardziej się starać, no bo coś trzeba zrobić
Horacy2

Postautor: Wszystka » 28 lis 2016, o 04:33

A to nie znasz jeszcze Wólki Kosowskiej? Tam znajdziesz całkiem dużo hurtowni różnych. Mnie ostatnio dobrze się sprawdza hurtownia obuwia i wiem, że na nich po prostu mogę polegać, bo nie dość, że ceny mają całkiem dobre, to jeszcze jakościowo to wszystko dobrze wychodzi
Wszystka

Postautor: MinA » 28 lis 2016, o 06:45

Prawda to, ja też korzystam z Wólki. Tylko że ja tam sobie upatrzyłam moje ulubione miejsce i jest nim hurtownia bielizny, bo chodzi o to, że ja głównie tylko bieliznę sprzedaję. I co ważne to rzeczywiście jest jak koeżanka mówi. Tanio i dobrze jakościowo
MinA

Postautor: Horacy2 » 28 lis 2016, o 07:35

No to pierwsze o tym słysze, jeszcze nigdy nie miałem do czynienia z Wólką. No ale krótko w tym biznesie siedzę to teraz dopiero zaczynam poznawać jak to wszystko wygląda. Dzięki za podpowiedzi, będę sobie tam szperał i zobaczę co z tego wyjdzie
Horacy2

Postautor: Wszystka » 28 lis 2016, o 09:35

No szperaj, szperaj. Powodzenia Ci życzę z daszym prowadzeniem biznesu. No i z zmawianiem nowych dostaw ;) To wcale nie musi być takie trudne jak Ci się kolego wydaje. A Wólka naprawdę się opłaca i tam wszyscy moi znajomi chyba jeżdzą
Wszystka

Wróć do Pracownicy i biznesmeni