Świebodzin: potrzebna profesjonalna firma reklamowa.

Postautor: LowLowLow » 24 sty 2017, o 02:10

Poszukuję w Świebodzinie naprawdę profesjonalnej firmy reklamowej, która sporządzi mi wszelkiego rodzaju narzędzia reklamowe - bannery, tablice, ulotki, plakaty itp. Przydałyby się nawet pieczątki. Może skuszę się też na jakieś gifty dla klientów w stylu kubki z logiem i długopisy. Ktoś zna jakąś firmę, która spełni moje oczekiwania?
LowLowLow

Postautor: BrunetZielony » 24 sty 2017, o 03:46

Witaj, ja jak zakładałem swoją firmę to podobnie jak Ty chciałem zainwestować w jak najlepszą reklamę. Przejrzyj tę stronę: http://reklamarekart.pl/, może zainteresuje Cię ich oferta i usługi. Ja osobiście ręczę za jakość usług - jestem zadowolony jak z żadnej innej firmy.
BrunetZielony

Postautor: LowLowLow » 24 sty 2017, o 06:09

A co byś polecił od nich? Z jakich usług Ty korzystałeś?
LowLowLow

Postautor: BrunetZielony » 24 sty 2017, o 08:00

Ja zdecydowałem się na ulotki, bo wiadomo, że choć połowa ludzi je wyrzuci to kolejna połowa je zatrzyma, albo chociaż spojrzy :) Potem wybrałem opcję tablicy informującej, którą postawiłem na wejściu do biura, zdecydowałem się też na banner, który jest widoczny z daleka, bo wisi na kamienicy. No i jakieś tam małe rzeczy w stylu książeczki pocztowej z nadrukiem, pieczątki itp.
BrunetZielony

Postautor: LowLowLow » 24 sty 2017, o 08:43

Ok. Teraz już wiem na czym się głównie skupić. Liczę, że gifty o których wcześniej wspominałem też mi wykonają. W każdym razie wielkie dzięki za pomoc :)
LowLowLow

Wróć do Pracownicy i biznesmeni