Jaka agencja ochrony w Poznaniu?

Postautor: Szczęściarz » 2 lut 2017, o 03:31

Szukam jakiejś dobrej firmy ochroniarskiej w Poznaniu, która zajęłaby się kompleksową ochroną całego, dosyć dużego obiektu. Chodzi o wnętrze i tereny przyległe. Miałem już parę nieprzyjemnych sytuacji i wtargnięć osób trzecich, więc potrzebuję kogoś, kto faktycznie jest w stanie sobie z tym poradzić…
Szczęściarz

Postautor: MinA » 2 lut 2017, o 05:42

wiesz co, na pewno oni będą potrafili ci pomóc raf-system.pl/. To dobra firma z dużym doświadczeniem – ale przede wszystkim zajmują się ochroną od podstaw i potrafią opracować przyzwoitą strategię. Poza tym chyba nie każda agencja ochrony w Poznaniu tak dobrze zajmuje się sprzętem do monitoringu – a oni zakładają go, potem jeszcze w razie potrzeby konserwują… A masz już monitoring?
MinA

Postautor: Szczęściarz » 2 lut 2017, o 07:01

Mam jakieś kamery, ale tak szczerze to nie jestem z nich zadowolony i chętnie bym je wymienił. Poza tym nie jestem pewien czy są zamontowane w odpowiednich miejscach i czy faktycznie widać to, co powinno być widać…
Szczęściarz

Postautor: Karkonosz » 2 lut 2017, o 07:34

ustawienie kamer to jest podstawa jeśli chodzi o ochronę… po co inwestować w sprzęt, jeśli jest źle ustawiony i nie zdaje egzaminu? No właśnie. Niestety żeby wybrać dobre miejsce i rodzaj kamery trzeba się trochę znać, laik nie zrobi tego jak trzeba. Jeśli masz duży obiekt to polecam jeszcze rozbudować/naprawić monitoring i zatrudnić na przykład dwóch ochroniarzy, jeden na zewnątrz, a drugi do środka.
Karkonosz

Postautor: golemZ » 2 lut 2017, o 08:59

to ja się podłącze do tematu, myslicie, ze same kamery nie starcza? A co na przykład z atrapami kamer, czy mogą jakos pomoc?
Awatar użytkownika
golemZ

Postautor: Grotka » 2 lut 2017, o 10:45

moim zdaniem atrap nie oplaca się montować. Bo ludzie są pokręceni i po prostu dzieją się różne sytuacje, które warto jest mieć nagrane na wszelki wypadek… samo straszenie monitoringiem nie daje rezultatow.
Grotka

Postautor: Szczęściarz » 2 lut 2017, o 12:29

Dzięki wszystkim za zainteresowanie i dyskusję. Ja nawet nie rozważałem montowania udawanych kamer, bo jednak zależy mi na profesjonalizmie… Jakoś nie sądzę, by potencjalni złodzieje się wystraszyli…
Szczęściarz

Postautor: Karkonosz » 2 lut 2017, o 14:18

bo to jeszcze taka kwestia, że jak złodziej albo ktoś kto po prostu chce uszkodzić teren może być pijany albo zaćpany. Wtedy kamery wcale się nie boi… to jest najgorszy rodzaj patologii zdecydowanie…
Karkonosz

Wróć do Pracownicy i biznesmeni