Czy ktoś z was wyjeżdżał do pracy w Holandii przez agencję?

Postautor: IrmaMikołajska » 6 lip 2017, o 00:55

Zastanawiam się czy to jest rzeczywiście tak bezpieczne jak to jest przedstawiane. Czy ktos z was wyjeżdżał do pracy w Holandii przez agencję?
Awatar użytkownika
IrmaMikołajska

Postautor: zimowaPani » 6 lip 2017, o 01:11

Wiesz to jest tak ze agencje pracy nie zajmuja się zbieraniem pracownikow zwykle którzy maja bardzo wysokie wymagania. Często sa to prace ogrodnicze albo na magazynie. No ale przed wyjazdem trzeba dokladnie zapoznac się z umowa, żeby w nic nie wdepnąć.
Awatar użytkownika
zimowaPani

Postautor: Wszystka » 6 lip 2017, o 02:35

Mój kolega jechał przez agencję pracy no i nienarzekał. Ale potem już zwrot podatku sobie odpuścił.
Wszystka

Postautor: MinA » 6 lip 2017, o 05:29

A tutaj widziałaś marvelpc.pl/ jakies oferty dla siebie? Jak ktos ma dlugie wakacje albo nic nie robi w Polsce to wtedy przydaje się praca w Holandii agencja zreszta potrafi udzielic wielu wskazówek zanim się wyjedzie wiec warto przez nich jechac. Ale to kwestia dogadania. Tutaj widziałam oferty dla kobiet do kwiatów. No i zwykle jest to praca na hali wiec jakos tak strasznie to nie jest.
MinA

Postautor: Elle » 6 lip 2017, o 07:21

Ale popularne są tez order picking czyli osoba która zbiera zamówienia. To nie jest to samo co przedstawiciel handlowy ale cos w rodzaju pośrednika. Tez widziałam ze tam sa takie oferty. Ale agencji pracy tej nieznałam.
Elle

Postautor: MinA » 6 lip 2017, o 08:29

Wiesz firma Marvel ma sporo roznych ofert pracy ale w duzym stopniu to sa prace sezonowe dla mężczyzn to często sa to prace fizyczne. A poza tym oni zajmuja się tez jeszcze zbieraniem pracowników dla niemieckich firm, które szukaja jakichs u nas osob. Wiec mogłabyś jechac albo do Holandii albo do Niemiec ale to zalezy od ciebie jak ty to widzisz.
MinA

Postautor: Elle » 6 lip 2017, o 10:13

No i wiele zalezy od ostatecznych stawek jak sa wysokie :P
Elle

Wróć do Pracownicy i biznesmeni