Trampki – do czego nosić, gdzie kupować?

Postautor: CyklinONA » 2 sty 2017, o 04:53

Cześć wszystkim! Kilka dni temu koleżanka rozmawiała ze mną o mojej kolekcji butów, bo mam ich całkiem sporo i zauważyłyśmy wspólnie, że nie ma wśród nich w ogóle trampków! Serio, ani jednej pary, a niby takie popularne one. No więc zaczęłam się zastanawiać i stwierdziłam, że ja po prostu nie lubię tanich butów, które do niczego się nie nadają po kilku tygodniach noszenia. Ale on mnie oświeciła, że przecież można kupić trampki też dobrej jakości, także czemu nie. Do czego wy nosicie trampki? I gdzie kupujecie?
CyklinONA

Postautor: Elle » 2 sty 2017, o 06:02

Masz KOLEKCJĘ BUTÓW, omg, nie schodź na poziom nas śmiertelników noszących zwyczajne trampki!
Elle

Postautor: CyklinONA » 2 sty 2017, o 06:32

Za ironię dziękuję serdecznie… Nie wiem, co w tym zabawnego, ja po prostu lubię kupować buty to chyba moja sprawa na co wydaje wypłatę prawda?
CyklinONA

Postautor: Grotka » 2 sty 2017, o 08:45

Ja tam nie widzę nic dziwnego w tym, sama lubię mieć zawsze w domu trochę butów. Znaczy raczej idę w kierunku kupowania tanich w bardzo dużej ilości, więc nie za bardzo mam jak polecić sklep z lepszej jakości obuwiem, ale co do stylu, chętnie pomogę. Trampki uwielbiam jeszcze od czasów gimnazjum i noszę je najczęściej do jeansów rurek przed kostkę albo do sportowych sukienek. Mega dziewczęcy efekt!
Grotka

Postautor: MinA » 2 sty 2017, o 10:11

Kocham trampki, pasują do wszystkiego! Zawsze stawiam na jakość, nawet jeśli chodzi o takie bardziej sportowe obuwie, więc mogę szczerze polecić dział z trampkami i tym podobnymi butami w tym https://splendear.com/on/buty/trampki-sneakersy?manufacturer=16 sklepie internetowym.
MinA

Wróć do Tylko kobiety