Seks tel trans - chciałbym tego doświadczyć.

Postautor: zaskroniecXX » 27 maja 2019, o 16:35

Witam. Mam nadzieję, że to o czym piszę, nie jest tematem tabu. Od dawna mam ochotę na poznanie osoby trans, a co więcej - wspólne fantazjowanie z nią. Jestem zdania, że wszystkiego w życiu należy spróbować, zwłaszcza jeśli naprawdę odczuwamy taką potrzebę, ochotę. Sam osobiście jestem mężczyzną i czuję się mężczyzną - nie jestem trans. Jednak taki zakazany owoc jest dla mnie szalenie podniecający, ponadto lubię te klimaty dewiacji, wyjątkowości, psychologia też mnie niesamowicie kręci.
zaskroniecXX

Postautor: golemZ » 27 maja 2019, o 17:52

Ojej, nie wpadłbym na to, jednak jakbym się dłużej zastanowił, to faktycznie musi być to ciekawe doświaczenie, to zupełnie coś nowego niż rutynowy seks pod kołdrą raz w tygodniu.
Awatar użytkownika
golemZ

Postautor: BrunetZielony » 27 maja 2019, o 20:18

Ja kiedyś spotykałem się z kobietą, która okazała się trans. Dopóki się o tym nie dowiedziałem to stanowczo uważałem, że to mój najlepszy związek, ponieważ Klaudia była niesamowicie namiętna, niegrzeczna i potrafiła mnie niemal doprowadzić do orgazmu wyłącznie za pomocą słów. Tu: https://sextelefon.net/category/trans/ możesz znaleźć kobietę, która spełni Twoje fantazje. Możesz wysłać do niej sms lub zadzwonić, ale najpierw przeczytaj opis, który jeszcze bardziej zachęci Cię do takiej oryginalnej, seksownej przygody.
BrunetZielony

Postautor: zaskroniecXX » 27 maja 2019, o 20:54

Tak! Właśnie tego szukam, dlatego seks telefon to mój priorytet w danej chwili. Nigdy nie korzystałem z takich usług i właśnie chcę spróbować.
zaskroniecXX

Postautor: BrunetZielony » 27 maja 2019, o 23:28

Ja korzystałem kiedyś z usług sex telefonu, jednak zdecydowałem się na inną kategorię. Rozmawiałem z prześliczną, rudowłosą dziewczyną, która również miała dużo do powiedzenia :). To są doświadczenia, których nie zapomina się nigdy.
BrunetZielony

Postautor: Wszystka » 28 maja 2019, o 01:14

Zgadzam się, też mam koleżankę trans i ma ona straszne powodzenie, ponieważ ma dużą intuicję, wyobraźnię i potrafi wiele przekazać za pomocą słów. Niektóre kobiety trans są bardziej seksowne niż dziewczyny, które mają w 100% damskie ciało.
Wszystka

Postautor: LowLowLow » 28 maja 2019, o 03:43

Powodzenia w szukaniu, w tych czasach znalezienie takiej osoby na pewno nie będzie trudne i oboje będziecie mogli czerpać przyjemność z takiej rozmowy.
LowLowLow

Postautor: zaskroniecXX » 28 maja 2019, o 06:21

Dziękuję za wskazówki!
zaskroniecXX

Wróć do Taki jest męski świat