Dobra wypożyczalnia samochodów Poznań?

Postautor: golemZ » 6 kwie 2016, o 00:47

Hej, czy mieliscie do czynienia z jakaś dobrą wypożyczalnia samochodów? Jeśli chodzi o miasto, właściwie tylko Poznań mnie pod tym względem interesuje, bo mam zamiar tam spędzić trochę czasu, bo mam wyjazd służbowy. Myślałem o tym, żeby coś wynająć. Kojarzycie coś i możecie coś doradzić?
Awatar użytkownika
golemZ

Postautor: SonnyBuckett19 » 6 kwie 2016, o 02:34

Jeśli chodzi o wynajem krótkoterminowy to Poznań ma bardzo fajną wypożyczalnie niedaleko lotniska. Nazwa wypożyczalni to Torcar i mają bardzo dobre samochody. Polecam się do nich zgłosić, jak szukasz czegoś stosownego.
Awatar użytkownika
SonnyBuckett19

Postautor: golemZ » 6 kwie 2016, o 04:51

Dzięki. Na czas pobytu w Poznaniu auto zastępcze jest mi niezbędne, bo akurat będę miał mnóstwo załatwieni z klientami itp. a niestety mój samochód jest w naprawie. Jutro w wolnej chwili podjadę do tej wypożyczalni, którą mi poleciłeś i zobaczę jakie mają auta w ofercie itp.
Awatar użytkownika
golemZ

Postautor: CyklinONA » 6 kwie 2016, o 07:40

A ja się tak denerwuję.. niedługo mam mieć egzamin praktyczny na prawo jazdy i jestem mega przerażona. Cały kurs mi szło tak średnio i w ogóle nie cuzję się na siłach, żeby jeździć autem.. może się jakoś uda i z czasem się wprawię, ech
CyklinONA

Postautor: DionizyMałolepszy » 6 kwie 2016, o 08:17

Zamiast się łudzić, że jakoś pójdzie to lepiej wziąć parę dodatkowych godzin jazdy i się spokojnie wprawić przed egzaminem. Nie ma się co zrażać do jazdy i stresować na zapas.
Awatar użytkownika
DionizyMałolepszy

Wróć do Zaprzyjaźnieni z motoryzacją