Tymczasowe auto dla nowego przedstawiciela.

Postautor: Horacy2 » 6 cze 2016, o 04:35

Dostałem awans i zostałem głównym przedstawicielem swojej firmy na Warszawę i okolice. Firma jeszcze nie ma dla mnie auta, ale muszę zacząć jeździć jak najszybciej, zeby czasu nie tracić. Powiedzieli, że zapłacą za wypożyczalnie dopóki mi auta nie skombinują. Tylko muszę się sam rozejrzeć i przedstawić im ofertę. Czy ktoś może mi powiedzieć z jakiej wypożyczalni korzystacie i dlacego?
Horacy2

Postautor: SonnyBuckett19 » 6 cze 2016, o 05:05

No to ładnie, masz pracować od razu ale nie masz narzędzi. Nie wiem o czym te madre korporacyjne głowy myslą! Tak czy siak dobrze trafiłeś, bo jeśłi chodzi o wynajem samochodu Warszawa jest najlepszym do tego miejscem. Ja akurat korzystam z ich usług: Akm.pl, mogę zdecydowanie powiedzieć, że zawsze znajdą rozwiązanie na każdy problem i doradzą. Ja akurat wypozyczam różnego rodzaju samochody, bo taki mam charakter pracy, i też do różnych celów, co innego na wakacje a co innego, aby dowieźć klientowi produkt, który robię. W każdym razie, lepiej w stolicy nie trafisz.
Awatar użytkownika
SonnyBuckett19

Postautor: Horacy2 » 6 cze 2016, o 06:37

Dzięki wielkie za propozycję, na pewno się z nimi skontaktuję i zapytam o ofertę. Może nawet przygotują jakąś specjalną, skoro mam dużo jezdzić i conajmniej kilka dni.
Horacy2

Wróć do Zaprzyjaźnieni z motoryzacją