Holowanie przez pół Polski

Postautor: Horacy2 » 10 sie 2016, o 23:51

Siemka wam. Szukam dobrej firmy holowniczej. Muszę sprowadzić auto do mnie, niestety nie jest na chodzie. Znacie dobre firmy z lawetami? Zależy mi na czas i oczywiście na cenie. Tak jak większość mieszkańców Polski nie śpię na pieniądzach. Dobrze by było gdyby ktoś już miał okazję korzystać z danych usług, żebym w ciemno nie wynajmował. Pozdrawiam
Horacy2

Postautor: DionizyMałolepszy » 11 sie 2016, o 00:36

Cześć. Jeśli masz uprawnienia na takie pojazdy to możesz wynająć samą lawetę. Moim zdaniem tak będzie wygodniej. Wiele firm ma filie w całej Polsce więc i odbiór lawety będzie bardziej dopasowany do klienta. Przejrzyj sobie tą ofertę http://www.autoholowanie-szczecin.eu/wynajem-autolawety.html. Być może cię zainteresuje. Ja akurat mam uprawnienia i gdybym był na twoim miejscu wynająłbym auto, bo laweciarz też się ceni.
Awatar użytkownika
DionizyMałolepszy

Postautor: Wszystka » 11 sie 2016, o 00:47

Dzień dobry. Ja kiedyś też byłam w takiej sytuacji, że wyjechałam nad morze i w połowie drogi samochód mi nawalił. Oczywiście nikt ze znajomych nie miał lawety, musiałam skorzystać z usług firmy. Nie powiem, żeby było to tanie, ale za to długo nie czekałam, na znajomych bym się nie doczekała, żeby chociaż po mnie i po bagaż przyjechali.
Wszystka

Postautor: LowLowLow » 11 sie 2016, o 03:39

Witam. Ja podobnie jak poprzednik poleciłbym też tą firmę. Daję namiar na lawetę http://www.autoholowanie-szczecin.eu/autolawety.html. Przyjadą, zabiorą i wywiozą gdzie trzeba. Ceny jak na moje oko są bardzo przystępne, nawet powiedziałbym, że najniższe z jakimi się spotkałem dotąd a też nie raz na lawecie jechałem.
LowLowLow

Postautor: zaskroniecXX » 11 sie 2016, o 06:09

Ja też jechałem ostatnio i wróciłem na lawecie ;D urok podróżowania po polskich drogach.
zaskroniecXX

Wróć do Zaprzyjaźnieni z motoryzacją