Co zrobić gdy oszukało mnie towarzystwo ubezpieczeniowe?

Postautor: Karkonosz » 25 sie 2016, o 00:25

Witam, miałem wypadek i ubezpieczyciel nie wypłacił mi całej kwoty, jaką wydałem na naprawę auta. Jak mogę dochodzić sowich praw.
Karkonosz

Postautor: MinA » 25 sie 2016, o 02:38

Pomoże ci ta firma http://www.avistapolska.pl/odszkodowanie-z-oc. Znajdziesz tam wszystkie informacje co robić w takich przypadkach. Muszisz mieć na pewno kosztorys sporządzony przez ubepieczyciela, dokumenty spisane po wypadku i chyba to tyle.
MinA

Postautor: Grotka » 25 sie 2016, o 03:05

W przypadku gdy ubezpieczyciel zaniża odszkodowanie ta firma pomoże ci udowodnić, ze działa niezgodnei z prawem i przyznadzą ci pieniądze jakie rzeczywiście potrzebujesz na remont. To działą bardzo szybko.
Grotka

Postautor: Szczęściarz » 25 sie 2016, o 05:40

Wiem, że firma, którą poleciła koleżanka odkupuje szkody tego typu. Jeśli nie inetersuje cię dochodzenie sprawy w sądzie, To możesz w łątwy i szybki sposób pozbyć się problemu.
Szczęściarz

Postautor: Karkonosz » 25 sie 2016, o 06:56

No tak jasne, dzięki. Tak myślałem, że ich działanie nie jest do końca zgodne z prawem. Wolę zapłacić komus i odzyskać część z tych pieniędzy, niż żeby wszystko dostalo się towarzystu ubezpieczeniowemu. Pewnie oni żerują na takich naiwniakach, co machną ręką i nic nie zrobią.
Karkonosz

Wróć do Zaprzyjaźnieni z motoryzacją