Co sądzicie o wypożyczalni samochodów z Krakowa?

Postautor: CyklinONA » 20 paź 2016, o 03:41

Dzien dobry niedlugo ważni kontrahenci przylatuja do Krakowa, chcielibysmy dla nich wynajac samochód z kierowca, który by był do dyspozycji naszych gosci już od przylotu i tak przegladam różne oferty i natrafiłam na link http://www.rentkrakow.pl/wynajem-lotnisko/, jest to strona krakowskiej wypożyczalni samochodowej, która obsluguje m.in. lotnisko Balice, ktos słyszał o tej wypozyczalni?
CyklinONA

Postautor: DionizyMałolepszy » 20 paź 2016, o 05:07

osobiście nie korzystałem z usug tej wypozyczlni, ale troche poszperalem w necie i wyglda na to, ze to solidna firma, przynajmniej tak wynika z opini, które można przeczytac w necie, a do tego podobno nie pobierają opłat przygotowawczych
Awatar użytkownika
DionizyMałolepszy

Postautor: Elle » 20 paź 2016, o 06:14

mój mąż ma firme korzysta z tej wypożyczalni i bardzo sobie chwali współpracę, mowi ze cenniki i warunik najmu maja bardzo przystepne i auto mogą podstawić w dowolne miejsce w kraju, dzieki kilkunastu wypożyczalniom samochodów, które otworzyli w calym kraju
Elle

Postautor: Wszystka » 20 paź 2016, o 08:35

potwierdzam, często przylatuje do Krakowa w celach biznesowych i zawsze czeka na mnie komfortowy samochod z kierowcą, który doskonale zna miasto i umie doradzić najkrótszy dojazd w wyzaczone miejce.
Wszystka

Wróć do Zaprzyjaźnieni z motoryzacją