Polecany zakład do naprawy tylnej belki w Kangoo

Postautor: CyklinONA » 27 kwie 2017, o 22:52

Jaki zakład polecicie do naprawy tylnej belki w Kangoo? Chodzi mi o centralną Polskę ale będę w stanie pojechać nawet gdzieś na przymusowy urlop żeby zrobić to taniej i pewniej. Pozdrawiam serdecznie i zapraszam do dyskusji.
CyklinONA

Postautor: DionizyMałolepszy » 28 kwie 2017, o 00:37

Mam ten sam problem i to już drugi raz. Uszkodzą belkę wymieniłem na nową, pojeździłem troche ponad rok i znów to samo. Nigdy wiecej nowych czesci... po co w ogóle montować w autach zawieszenie które notorycznie się psuje
Awatar użytkownika
DionizyMałolepszy

Postautor: panHilary40 » 28 kwie 2017, o 02:27

Większa przestrzeń bagażnika i płaskie dno plus dobre właściwości jezdne to tylko niektóre z korzyści jakie daje tylna belka Kangoo to bardzo dobre i wytrzymałe auto, ale wiadomo że dodatkowe obciążenia negatywniej wpływają na wytrzymałość zawieszenia. W każdym razie nie ma powodu żeby kupować nowe belki bo regeneracja wychodzi na tyle tanio że nie opłaca się inwestować w nowe części tym bardziej że mówimy bądź co bądź o wiekowych samochodach. Więcej na ten temat znajdziecie tu: tylnabelkapolska.pl/cennik/renault/tylna-belka-renault-kangoo/. Stronka należy do firmy regenerującej belki od wielu lat także jest pewność że wszystko będzie zrobione jak należy.
Awatar użytkownika
panHilary40

Postautor: CyklinONA » 28 kwie 2017, o 04:13

Dziękuję za odpowiedź, pomysł mi się podoba bo nie chcę inwestować zbyt dużo w stary samochód.
CyklinONA

Postautor: DionizyMałolepszy » 28 kwie 2017, o 05:00

Przynajmniej jedna normalna osoba się znalazła i nie namawiała do kupna nowej...
Awatar użytkownika
DionizyMałolepszy

Postautor: panHilary40 » 28 kwie 2017, o 05:51

Tu nie ma do czego namawiać bo to decyzja każdego z osobna, wiem że ja bym nigdy nowej nie kupił.
Awatar użytkownika
panHilary40

Postautor: DionizyMałolepszy » 28 kwie 2017, o 07:49

Własnie o tym mówię. Na forach każdy jest specjalistą od wszystkiego a pieniedzy mają chyba wiecej niż w życiu widzieli, bo kierujac sie ich radami pół auta trzeba by wymienić.
Awatar użytkownika
DionizyMałolepszy

Wróć do Zaprzyjaźnieni z motoryzacją