Sklep górski – gdzie zaopatrzę się w odpowiedni sprzęt?

Postautor: SonnyBuckett19 » 6 mar 2017, o 00:16

Witam wszystkich. Sporo chodzę po górach i ogólnie to jest jedna z moich największych pasji w życiu. Jednak od dłuższego czasu szukam dobrego sklepu, w którym mógłbym się zaopatrzyć w różne sprzęty konieczne do wygodnego podróżowania. Mówię tu przede wszystkim o dobrym obuwiu, ubraniach itp. fajnie jakbyście mi poleclii sklep w którym jest takie coś ;) liczę na was! Ogólnie to fajnie by było jakby mieli jeszcze jakieś fajne plecaki w tym sklepie, to już w ogóle bym był mega zadowolony!
Awatar użytkownika
SonnyBuckett19

Postautor: Wszystka » 6 mar 2017, o 00:48

Wejdź sobie tutaj: http://napieszo.pl/ tam mają normalnie mega ofertę takich właśnie ubrań, butów itp. ;) sama tam kupuje zawsze rzeczy ;) na ten sezon podróżowania też już mam upatrzone odpowiednie buty. Jeśli chodzi o sklepy górskie jest to zdecydowanie jeden z lepszych sklepów w Polsce. Bo faktycznie mają produkty najwyższej jakości, a nie jakiś bubel. Także jak zależy ci na czymś dobrym i na lata to rób zakupy u nich ;) na pewno będziesz bardzo zadowolony.
Wszystka

Postautor: słodko-gorzka87 » 6 mar 2017, o 03:41

Super, że dałaś koleżanko namiary na ten sklep, bo wraz z moim narzeczonym też rozglądamy się za czymś podobnym ;) przejrzę dokładnie tę stronkę i może kupimy sobie odpowiednie buty trekkingowe do chodzenia po górach ;)
Awatar użytkownika
słodko-gorzka87

Postautor: MinA » 6 mar 2017, o 04:31

Ja bardzo dobrze znam napieszo.pl i już tam parę razy zamawiałam różne rzeczy ;) cieszę się, że ktoś poza mną zna ten sklep ^^ bo jednak mają tam super ceny i bardzo profesjonalne ubrania i buty dla pasjonatów wycieczek w góry, po szlakach itp. GORĄCO POLECAM :D
MinA

Postautor: DionizyMałolepszy » 6 mar 2017, o 06:40

No proszę, widzę, że sporo osób tutaj na forum sobie podróżuje i ogólnie lubi taki tryb życia ;) cieszy mnie to mega, bo jednak też jestem fanem zdrowego trybu życia. Spacerować mogę godzinami i to jest extra sprawa ;)
Awatar użytkownika
DionizyMałolepszy

Postautor: Grotka » 6 mar 2017, o 07:49

Od dawna szukałam też dobrego sklepu górskiego i proszę, w końcu coś mam ;) aż uznałam, że napiszę na forum i podziękuję, bo jednak lubię czytać różne tematy i ten mi naprawdę pomoże ;)
Grotka

Wróć do Ogólnie o maszynach