Jak na bieżąco śledzić czyjeś współprzędne?

Postautor: SonnyBuckett19 » 15 sty 2016, o 06:06

Nie jestem specjalistą w tym temacie, ale spróbuję opisać o co mi dokładnie chodzi. Mianowicie, jest jeden człowiek, który trochę mi napsuł krwi, dlatego chcę znać każdy jego krok. Fachowo nazywa się to chyba monitorowanie, ale nie jestem pewien. Nie pytajcie o co dokładnie chodzi, proszę jednak abyście polecili mi czym się kierować przy wyborze urządzeń, które pomogą mi osiągnąć mój prywatny cel.
Awatar użytkownika
SonnyBuckett19

Postautor: zaskroniecXX » 15 sty 2016, o 08:12

Skoro ci napsuł krwi to spuść mu łomot i po sprawie. A tak całkiem poważnie to kup dobry lokalizator, który nie będzie ograniczony zasięgiem. Najpewniej będzie to urządzenie korzystające z modułu gsm. Będzie ono wysyłało do specjalnej aplikacji zainstalowanej w twoim telefonie aktualną pozycję na mapie w której znajduje się nadajnik. Zasada dzialania jest bardzo prosta, ale przygotuj się, ze to rozwiazanie będzie kosztowalo.
zaskroniecXX

Postautor: panHilary40 » 15 sty 2016, o 09:52

Dobre rozwiązania muszą kosztować. Pamiętaj, że wybierając najtańszy możliwy sprzęt częściowo skazujesz się na jego wymianę. Jest on zrobiony z gorszej jakości materiałów, co sprzyja jego uszkodzeniom i powstawaniu wad, które uniemożliwiają mu prawidłową pracę. Przejrzyj dokładnie urządzenia i ich parametry, a dopiero później ustal sobie jakiś budżet i dokonaj zakupu, bo odwrotnie nie ma szans na znalezienie czegoś dobrego.
Awatar użytkownika
panHilary40

Postautor: zaskroniecXX » 15 sty 2016, o 10:45

Dobrze gadasz kolego. Również jestem tego zdania, że nie ma co oszczędzać. Ciągłe wymienianie tego typu urządzeń może skutkować tym, że nasz portfel się błyskawicznie skurczy. Lepiej kupić raz a dobrze, niż wymieniać co pół roku. Poczytaj opinie w internecie i na pewno coś wybierzesz. Osobiście zyczę powodzenia.
zaskroniecXX

Postautor: SonnyBuckett19 » 15 sty 2016, o 11:39

Dzięki. Wasze posty trochę pomogły mi rozeznać się w temacie. Teraz już wiem, że na pewno będzie to lokalizator wyposażony w moduł gsm i że będzie to urządzenie nie wielkie, łatwe do ukrycia. Wybiorę lokalizator o zasięgu globalnym, gdyż zależy mi na dyskrecji, która będzie zachowana jedynie, kiedy będę w dużej odległości od celu. Dziękuję bardzo za dobrą dyskusję i pozdrawiam serdecznie.
Awatar użytkownika
SonnyBuckett19

Wróć do Wirtualny świat komputerów