Surface 3 – czy warto?

Surface 3 – czy warto?

Postautor: zimowaPani » 25 lip 2016, o 00:06

Chciałabym kupić Microsoft Surface 3, czytałam o nim bardzo dobre opinie, podobno to jeden z lepszych tabletów na rynku. Chciałabym tylko poznać opinie osób które go posiadają i użytkują na co dzień jakie mają wrażenia i co najbardziej sobie w nim cenią. Pozdrawiam.
Awatar użytkownika
zimowaPani

Surface 3 – czy warto?

Postautor: panHilary40 » 25 lip 2016, o 00:31

Cześć! Tablet Microsoft Surface 3 to według mnie najlepsze urządzenie tego typu a miałam ich już trochę w dłoniach. Właściwie wszystko mi się w nim podoba, widać jak duży skok technologiczny wykonał Microsoft w ostatnich latach. Pióro cyfrowe działa po prostu poetycko. Płynne, wielofunkcyjne, wygodne, nie pozostawia nic do życzenia podobnie jak całe urządzenie.
Awatar użytkownika
panHilary40

Surface 3 – czy warto?

Postautor: zimowaPani » 25 lip 2016, o 03:28

Mogłbyś powiedzieć gdzie kupowałeś jeśli to nie tajemnica?
Awatar użytkownika
zimowaPani

Surface 3 – czy warto?

Postautor: panHilary40 » 25 lip 2016, o 04:48

Jasne, zamawiałem tutaj - indata-solutions.pl. Nadal mają najniższą cenę bo niedawno mój znajomy też u nich zamawiał. Firma ogólnie zajmuje się wsparciem IT dla przedsiebiorstw, znalazłem ich stronke kiedy potrzebne mi były porządne i niezawodne programy do wirtualizacji dla mojego biura. Dostałem bardzo dobre ceny i tak się zaczęło :). Później zainteresowałem się serwerami, chmurą itd, jak wiesz pamięci masowe powoli odchodzą do lamusa, do plików mozna uzyskac dostep w o wiele łatwiejszy i szybszy sposób.
Awatar użytkownika
panHilary40

Surface 3 – czy warto?

Postautor: zimowaPani » 25 lip 2016, o 06:30

Jak tak sobie czytam co piszesz to stweirdzam że przydałaby się głęboka modernizacja mojej firmy :D. Dzięki w każdym razie za odpowiedzi i pomoc.
Awatar użytkownika
zimowaPani

Wróć do Wirtualny świat komputerów