Jaką firmę zajmującą się sprzedażą kamer przemysłowych polecacie?

Postautor: CyklinONA » 12 cze 2017, o 06:45

Niedługo otwieram swój sklep i z racji tego że planuję założyć tam kamery szukam firmy dostarczającej taki sprzęt. Mam znajomego który to wszystko dla mnie ustawi, ale sprzęt muszę kupić na własną rękę. W internecie można trochę taniej wszystko kupić więc może znacie takie strony?
CyklinONA

Postautor: DionizyMałolepszy » 12 cze 2017, o 07:51

Możesz zobaczyć na portalach aukcyjnych jeżeli chcesz kupić gotowy zestaw ale ja polecam stronę http://www.itchome.pl/kamery-przemyslowe-pm-42.html. Firma w swojej ofercie ma kamery przemysłowe, systemy alarmowe i wszystko co związane z ochroną mienia. Sprzęt jest wysokiej jakości więc możesz spać spokojnie nie martwiąc się że ktoś cię okradnie :)
Awatar użytkownika
DionizyMałolepszy

Postautor: Elle » 12 cze 2017, o 08:42

Dołączam się do pytania. Widziałam zestawy na różnych stronach ale czy są jacyś sprawdzeni producencie takiego sprzętu? Jeżeli już mam coś takiego kupować to wolała bym od razu zainwestować w markowy sprzęt.
Elle

Postautor: panHilary40 » 12 cze 2017, o 10:01

Przez długi czas miałem u siebie produkty firmy satel i złego słowa nie mogę o nich powiedzieć. Raz miałem sytuację gdzie było włamanie do mojej firmy i w sumie dzięki nagraniu z monitoringu udało się złapać sprawcę. Nie ma co oszczędzać bo jak ci coś ukradną to straty będą dużo większe ;)
Awatar użytkownika
panHilary40

Postautor: zaskroniecXX » 12 cze 2017, o 10:10

Również polecam stronę ITChome. Kupowałem u nich już jakiś czas temu, ale tak jak niektórzy z was byłem całkowicie zielony w temacie monitoringu. Fachowcy z tej firmy pomogli mi dobrać odpowiedni sprzęt do moich wymagać. Polecam!
zaskroniecXX

Postautor: Grotka » 12 cze 2017, o 12:02

Zależy co masz na myśli mówiąc taniej. Powiem ci tak, sama kupowałam taki sprzęt już jakiś czas temu i pokusiłam się na wybór taniego zestawu czego do dzisiaj żałuję także nie oszczędzaj ;)
Grotka

Wróć do Wirtualny świat komputerów