Polecany sklep online z pierścionkami zaręczynowymi w dobrych cenach

Postautor: IrmaMikołajska » 25 paź 2017, o 22:34

Hejka, pomagam bratu znaleźć niedrogi sklep online z pierśionkami zaręczynowymi w dobrych cenach. Może ktoś ma namiary na konkretny i solidny sklep? Byłabym zobowiązana :)
Awatar użytkownika
IrmaMikołajska

Postautor: zaskroniecXX » 26 paź 2017, o 00:23

Polecałbym http://virago.sklep.pl/ bo mają naprawdę niedrogie pierścionki zaręczynowe sklep działa już od ładnych kilku lat i wyrobił sobie renomę pewniaka w którym zawsze dostaniesz biżuterię z górnej półki w dobrej cenie. Tak piszę bo zamawiałem po wcześniejszym dokładnym przjerzeniu chyba wszystkich mozliwych opcji i decyzja była jednoznaczna, pzdr.
zaskroniecXX

Postautor: SonnyBuckett19 » 26 paź 2017, o 02:12

Bałbym się zamawiać pierścionek zaręczynowy przez internet. A co jeśli przyjdzie z jakiegoś tombaku?
Awatar użytkownika
SonnyBuckett19

Postautor: zaskroniecXX » 26 paź 2017, o 04:06

Byle gdzie sie nie zamawia. Pisałem że ten sklep znam od dawna, wystarczy chociażby spojrzeć na opinie w necie żeby zobaczyć że to nie sklep krzak. Poza tym minely już czasy takich oszustw, dzis kazdy dba o klienta i nie boi sie isc na noże z konkurencją żeby zdobyć trochę rynku.
zaskroniecXX

Postautor: MinA » 26 paź 2017, o 06:03

Osobiście to ja nawet wolę kupować biżuterię przez internet, bo można dostać takie perełki, których w sieciówkach nie ma.A ta niepowtarzalność myślę, ze nawet jest wskazana przy pierścionku zaręczynowym, bo nikt nie chciałby zobaczyć takiego samego u koleżanki ;)
MinA

Postautor: IrmaMikołajska » 26 paź 2017, o 07:55

Wybrane i zamówione, dziękuję bardzo za link i opinie. Temat idzie do zamknięcia, pozdrawiam serdecznie.

Awatar użytkownika
IrmaMikołajska

Wróć do Wirtualny świat komputerów