Pozycjonowanie stron - komu warto zlecić takie zadanie?

Postautor: SonnyBuckett19 » 2 wrz 2019, o 02:56

Totalnie nie znam się na pozycjonowaniu stron. Chciałabym jak najszybciej zlecić to zadanie profesjonaliście, ale niestety nie znam nikogo godnego zaufania, wolałabym najpierw zapoznać się z opiniami, zanim zdecyduję się na coś konkretnego. Planuję dłuższą współpracę, dlatego zależy mi również na przystępnej cenie, ale przede wszystkim na najlepszej jakości i skuteczności. Jakieś pomysły?
Awatar użytkownika
SonnyBuckett19

Postautor: Grotka » 2 wrz 2019, o 04:25

Miałam takie same oczekiwania jak Ty. Ja zleciłam pozycjonowanie firmie, która wykonywała moją stronę internetową, uznałam że to będzie bardzo spójne działanie. Skoro agencja angażowała się w ten projekt od początku, to chciałam aby poprowadziła go do końca.
Grotka

Postautor: Elle » 2 wrz 2019, o 05:15

Hejka! Koniecznie przeczytaj opinie Grupa TENSE ma długą działalność, poznasz mnóstwo historii osób, które miały podobne oczekiwania, jak Ty. Pozycjonowanie to złożony proces, do którego musi podejść osoba doświadczona i wykwalifikowana, a w przypadku tej firmy tak właśnie się dzieje. Na pewno szybko potwierdzisz moje słowa, że od początku współpracy z agencją czujesz, że masz do czynienia z kimś, kto zdecydowanie zna się na swojej pracy.
Elle

Postautor: IrmaMikołajska » 2 wrz 2019, o 06:35

Ja także miałam do czynienia z tą firmą i nigdy nie powiem o niej złego słowa. Mogę śmiało powiedzieć, że zawdzięczam jej większość moich sukcesów zawodowych, ponieważ nie da się ukryć, że skuteczne pozycjonowanie strony znacząco wpływa na zyski firmy.
Awatar użytkownika
IrmaMikołajska

Wróć do Wirtualny świat komputerów