Eksperymenty

Eksperymenty

Postautor: Synapsa23 » 2 sie 2016, o 04:31

Witam wszystkich forumowiczów! Ostatnio przebwanie na mieście zaczyna mnie nudzić. Mam wrażenie że wszędzie już byłam, wszystko mi się przejadło i nic mnie nie zaskakuje. Potrzebuję jakiejś odmiany. Może jakaś oryginalna, rzadka kuchnia uratowałaby moje kubki smakowe? Mieszkam w Poznaniu, znacie tu jakąś dobrą restaurację? Taką jedyną w swoim rodzaju?
Awatar użytkownika
Synapsa23

Eksperymenty

Postautor: zaskroniecXX » 2 sie 2016, o 04:43

Jeśli szukasz miejsca gdzie można dobrze zjeść Poznań na pewno Cię nie zawiedzie i dziwnie mi czytać takie rzeczy. W Poznaniu jest mnóstwo knajp, może po prostu słabo szukasz. Na pewno nie jadłaś jeszcze wszędzie. Nawet dobre kawiarnie w Poznaniu potrafią posiadać w ofercie przepyszne desery, które na pewno zachwyciłyby Twoje biedne, zaniedbane kubeczki smakowe ;).
zaskroniecXX

Eksperymenty

Postautor: golemZ » 2 sie 2016, o 07:10

Może burgery? Zajrzyj tu: http://www.eat-and-drink.pl/burgery-poznan.html . Burgery są od niedawna w polskich restauracjach, z tego co zauważyłem, ale ich oferta jest bardzo zróżnicowana. Jeśli Cię nie przekonałem, wejdź na stronę główną Eat and Drink i tam, możliwe że znajdziesz kuchnie o jakich nawet nie słyszałaś, np. kuchnia myśliwska czy tex-mex.
Awatar użytkownika
golemZ

Wróć do W dobrym humorze