Czy zalozenie sklepu jest trudne

Postautor: DionizyMałolepszy » 4 maja 2016, o 03:01

witam mam pytanie do wszystkich mianowicie czy zalozenie wlasnego sklepu internetowego jest trudne... a przede wszystkim wlasciwie to chcialbym miec sklep internetowy jak założyć taki ktory przyniesie zyski wiem ze to jest trudne pytanei ale bede wdzieczny za odpowiedzi pozdrawami
Awatar użytkownika
DionizyMałolepszy

Postautor: panHilary40 » 4 maja 2016, o 04:40

przede wszystkim musiz wziąć pod uwagę to że sklep ktory jest nieobecny w sieci to znaczy nie jest promowany tak zeby znalaal sie na pierwszej stronie wyszukiwan, nie ma szans na jakolwiek sprzedaz. to jest bardzo istotan kwestia. no i oczywiscie wazny jest sam projekt strony bo jesli bedzie brzydka i nieintuicyjna to nikt tam nic nie kupi chyba ze bedzie musial
Awatar użytkownika
panHilary40

Postautor: golemZ » 4 maja 2016, o 05:11

dokładnie, dlatego projektowanie sklepu wysyłkowego musi być bardzo przemyślane. wszystkie ważne opcje muszą byc duze, wyroznione i dobrze widoczne. oczywiscie najbardziej atrakcyjne produkty musza byc najbardziej widoczne, lub te na ktore jest slaby popyt wtedy sie sprzedadza. pozdrawiam serdecznei
Awatar użytkownika
golemZ

Postautor: MinA » 4 maja 2016, o 06:46

jest jeszcze taka kwestia, że dużo ludzi się zastanawia, jaki sklep internetowy wybrać: czyli darmowy czy płatny. zazwyczaj jedyna mądra odpowiedź jest taka że płatny bo inaczej to nie beda mieli zadnej możliwości rozbudowy i dopasowania serwisu do powiększająćego się asortymentu. mówię to jako specjalistka z IT
MinA

Postautor: SonnyBuckett19 » 4 maja 2016, o 07:07

hmmm to mówicie ze nadal się opłaca założyc sklep w necie... ciekawe ja sie nad tym zastanawialem kilka lat temu może teraz wróce do pomysłu. życze wszystkim wszystkie dobrego i pozdrawiam, dużo sukcesów. Biznesmen
Awatar użytkownika
SonnyBuckett19

Postautor: Horacy2 » 4 maja 2016, o 08:53

na pewno to, jak sklep jest zbudowany, jest kluczem do jego sukcesu i wyników sprzedaży. na szczęście coraz więcej ludzi zdaje sobie z tego sprawę i zaczyna traktować sprzedaż online w sposób świadomy. Takim przykładem jest mój sąsiad, stary handlarz częscami do aut, który jak wpompowal troche pieniedzy w dobra strone i w jej promocję, remarketing it tak dalej, to naprawdę zaczoł zarabiać kokosy. Pozdrawiam wszystkich
Horacy2

Wróć do Kto pyta nie błądzi