Czy naszyjnik z kryształami Swarovskiego to dobry pomysł na prezent?

Postautor: Wszystka » 6 lut 2017, o 00:50

Witajcie, zakładam ten wątek, ponieważ mam mały problem z prezentem dla teściowej. Zostałam zaproszona na urodziny do mamy mojego chłopaka. Na wstępie powiem, że znamy nie od niedawna i będzie to moje pierwsze spotkanie z jego rodziną. Wiem, że wypada przynieść jakiś prezent, lecz co kupić osobie, której się właściwie nie zna? Powinien to być prezent uniwersalny i niezobowiązujący zarazem. Widziałam gdzieś ostatnio piękny naszyjnik z kryształkami Swarovskiego i pomyślałam, że może coś takiego. Proszę, pomóżcie mi ;)
Wszystka

Postautor: MinA » 6 lut 2017, o 03:05

Witaj, a chłopak nie może Ci jakoś doradzić? On chyba zna swoją mamę :) wydaje mi się, że wystarczą kwiaty i jakieś dobre czekoladki. Kobiety lubią dostawać kwiaty :) To dobry pomysł na urodzinowy podarunek.
MinA

Postautor: Wszystka » 6 lut 2017, o 05:39

Przez moment też mi to przeszło przez myśl, jednak wolałabym kupić coś trwałego, drobnego, ale i eleganckiego, coś, z czego mogłaby korzystać na co dzień. . Poza tym, z tego co wiem, to ta kobieta nie przepada za kwiatami.
Wszystka

Czy naszyjnik z kryształami Swarovskiego to dobry pomysł na

Postautor: Grotka » 6 lut 2017, o 06:53

Cześć, uważam, że naszyjnik z kryształami Swarovskiego to będzie bardzo trafiony i gustowny prezent, kobiety zazwyczaj bardzo cieszą się z biżuterii. Sama uwielbiam dostawać w prezencie biżuterię. Swarovski to klasa sama w sobie a kryształki cudownie przyozdabiają biżuterię. Na przykład coś takiego: bizuteria-radziszewska.pl/category/naszyjniki-z-krysztalami-swarovski - uważam, że te propozycje są po prostu przepiękne, delikatne naszyjniki, które będą pasowały do każdej stylizacji. Polecam!
Grotka

Postautor: Elle » 6 lut 2017, o 07:05

Hej, hej. Twoja pierwsza myśl najlepsza ;)naszyjnik z kryształami Swarovskiego na pewno spodoba się kobiecie, to perfekcyjny i dobrej jakości prezent. Dostępne są różne ciekawe połączenia, na przykład naszyjniki z cyrkoniami i kryształkami, lub z perłami. Teściowa będzie zachwycona!
Elle

Postautor: Grotka » 6 lut 2017, o 07:32

Poza tym kryształy Swarovskiego pięknie się mienią i odbijają światło. Niektóre też mienią się na zielono, żółto czy fioletowo. Zachwycające, ponadczasowe, uniwersalne i ekskluzywne. Bardzo, bardzo je lubię!
Grotka

Postautor: Wszystka » 6 lut 2017, o 09:38

Dziękuję pięknie dziewczyny! Pozdrawiam!
Wszystka

Wróć do Kto pyta nie błądzi