Czy właściwie zajmują się kancelarie odszkodowawcze z Warszawy?

Postautor: Elle » 12 lut 2017, o 21:04

Spotkałam się ostatnio z taką nazwą jak kancelaria odszkodowawcza. Przyznam szczerze, że po raz pierwszy miałam okazję taką nazwę spotkać i do końca nie wiem, z czym mam to powiązać. Są firmy ubezpieczeniowe, ubezpieczalnie i tak dalej, ale o tym nie słyszam. Może ktoś z Was potrafi mi wyjaśnić czym zajmuje się taka firma.
Elle

Postautor: Grotka » 12 lut 2017, o 21:20

Witaj, jak zapewne wiesz i się orientujesz w naszym kraju działają ubezpieczalnie, których klietnami w większości są klienci detaliczni czyli my, obywatele. Co za tym idzie my jesteśmy także głównym źrodłem dochodu. Każde wypłacone nam odszkodowanie ten dochód zmniejsza, więc firmy wypłacają nam jak najmniej tylko mogą. Kancelarie są po to, żeby odsykiwać pełną pulę dla klienta detalicznego :)))
Grotka

Postautor: Karkonosz » 12 lut 2017, o 22:46

No jestem pod wrazęniem. Wykład prawie jak na uniwersytecie :))) Ale jak bardzo dobrze wytłumaczony. Myślę, że teraz ani Ty, ani nikt inny nie będzie miał problemu z odpowiednim uszeregowaniem kancelarii odszkodowawczej. Z tego co wiem, takie kancelarie działają bardzo dobrze, ale tylko w przypadku, jeśli zatrudniają najlepszych prawników na rynku.
Karkonosz

Postautor: Elle » 12 lut 2017, o 23:23

No teraz to już wiem...
Elle

Czy właściwie zajmują się kancelarie odszkodowawcze z Warsza

Postautor: Szczęściarz » 13 lut 2017, o 01:24

Muszą zatrudniać dobrych prawników, bo ich konkurenci także mają określone grono znawców prawa. Ja polecam zajrzeć tutaj strefaodszkodowan24.pl/o-nas/, żeby zobaczyć na jakich wartościach swoją działalność opiera kancelaria uznawana za najlepszą kraju. Współpracując z tak dobrze zorgaizowaną warszawską kancelarią odszkodowawczą można mieć pewność, że sprawy potoczą się we właściwym kierunku.
Szczęściarz

Postautor: Elle » 13 lut 2017, o 04:12

No dobrze by było, gdyby taką pewność mieć...
Elle

Postautor: MinA » 13 lut 2017, o 07:11

No dokładnie...
MinA

Postautor: Wszystka » 13 lut 2017, o 07:35

Jak firma działa na rynku przez wiele lat, to już sam fakt obecności na nim rokuje nadzieje na to, że cały proces okaże się skuteczny. A jak całość jest połączona jeszcze dodatkowo z wiedzą nabytą na znaczących uczelniach, to już wiecie, że to połączenie wręcz idealne, na które nie ma rady.
Wszystka

Wróć do Kto pyta nie błądzi