Znacie jakieś dobre studio fotograficzne w Warszawie?

Postautor: DionizyMałolepszy » 16 lut 2017, o 04:34

Siemka! Chcę zrobić parę zdjęć. Parę to znaczy całą sesję fotograficzną modelkom w strojach marki, której katalog tworzę. Potrzebne mi jest jakieś studio z całym szeregiem udogodnień gdzie te zdjęcia będę mógł wykonać. Możecie coś polecić i powiedzieć czy będzie coś takiego możliwe do znalezienia?
Awatar użytkownika
DionizyMałolepszy

Postautor: panHilary40 » 16 lut 2017, o 07:29

Będzie będzie i to bez problemu. Są w Warszawie takie studia, z których korzystają nawet profesjoanlni i zawodowi fotografowie, którzy na co dzień pracują w takich najlepszych warunkach, więc znajdzie się coś i dla Cebie na pewno :)
Awatar użytkownika
panHilary40

Postautor: DionizyMałolepszy » 16 lut 2017, o 09:16

Ale ja też jestem profesjonalnym fotografem i też szukam dla siebie czegoś odpowiedniego co pozwoli mi wykonać zdjęcia dla klienta. Miłem nadzieje, że tutja będzie ktoś kto korzysta z warszawskich ofert studia fotografczinego i poleci coś ciekawego
Awatar użytkownika
DionizyMałolepszy

Postautor: Wszystka » 16 lut 2017, o 10:50

Kolega ale Ci tu owija. Jeśli akurat interesuj Cię Warszawa studio fotograficzne z prawdziwego zdarzenia jest łatwe do zdobycia. Na stronie https://bakarum.pl/ możesz znaleźć gakie studio, w którym wykonasz jeszcze lepsze zdjęcia niż myślisz, że uda Ci się zrobić. :P Moim zdaniem lepszej oferry w stolicy obecnie nie ma, więc warto tam zajrzeć
Wszystka

Postautor: DionizyMałolepszy » 16 lut 2017, o 11:42

No nareszcie jjakiś konkret. Bardzo Ci dziękuję. Odpowiada mi wszystko – wyposażenie, cena, lokalizacja. Na zdjęcie już się umawiam i mam tylko nadzeję, że wszstkowyplai dokładnie tak, jak to sobie zaplanowałem ;)
Awatar użytkownika
DionizyMałolepszy

Wróć do Kto pyta nie błądzi