Gdzie dostanę regały sklepowe?

Postautor: zaskroniecXX » 13 mar 2017, o 06:54

Planuje zrobić remont swojego sklepu. Ale taki wiecie, bardzo poważny remont, w którym nawet meble będę wymieniać, żeby ludzie meili wrażenie, że korzystają z czegoś zupełnie nowego, czego do tej pory jeszcze nie znali. No i tak się zastanawiam właśnie czy znacie jakiś sklep może, w którym kupę nowe regały sklepowe? Potrzebne mi jest takie własne wiecie, nowoeczesne wyposażenie sklepu, a wszędzie gdzie patrzę to znajduje jedynie jakieś stare i używane regały po likwidowanych sklepach, a czegoś takiego to ja raczej nie chcę :/
zaskroniecXX

Postautor: Wszystka » 13 mar 2017, o 07:20

Mnie się też awsze właśnie wydaje, że znalezienie nwych mebli do sklepu to jest jakiś problem. Dramat i masakra. Znaleźć tego nigdzie nie można, a wszędzie gdzie patrzę, to tylko jakieś właśnie tak jak mówisz używane i ze starych sklepów, które już skończyły swoją działalność i teraz się chcą pozbyć tego wszystkiego, co mają na stanie. A to mnie też jakoś nie zadowala i chciałabym czegoś więcej znacznie :)
Wszystka

Postautor: golemZ » 13 mar 2017, o 08:34

Bez przesady moi drodzy, to chyba nie jest aż taki wielki problem, jak się Wam wydaje, bo można bez problemu znaleźć takie sklepy, w których są nowe regały sklepowe. I to całkiem ładne i przyjemne, w cenach też raczej przystępnych. Wystarczy wejść na stronę sklepikaria.pl/89-regaly-sklepowe i zobaczyć jak to wygląda, a będziesz już wiedział z czym masz do czynienia i będzie naprawdę wszystko tak jak planujesz w tym Twoim sklepie :)
Awatar użytkownika
golemZ

Postautor: Wszystka » 13 mar 2017, o 11:12

Szkoda, że wcześniej nie wiedziałam o tym, że taki sklep w ogóle istnieje. Ale teraz już przynajmniej wiem i jak tylko będę chciała coś tam kupić do swojego sklepu nowego to już będę przynajmniej wiedziała dokąd się mam udać na zakupy. Jestem pod wrażeniem, serio się nie spodziewałam, że meble sklepowe można kupić nowe i to w tak dobrej okazji
Wszystka

Postautor: zaskroniecXX » 13 mar 2017, o 12:32

Też jestem w szoku. Ale o to właśnie pytałem i teraz jestem zadowolony, że udało mi się znaleźć odpowiedź. Teraz już nie będę mieć problemu z tym jak wygląda mój sklep , a i klienci będą zadowoleni, że mogą robić zakupy w całkiem nowym i inaczej wyglądającym miejscu. To zawsze jakieś urozmaicenie nawet na zakupach :D
zaskroniecXX

Wróć do Kto pyta nie błądzi