Profesjonalnie wykonany masaż sportowy w Krakowie to gdzie?

Postautor: zaskroniecXX » 27 lip 2017, o 03:11

Sporo trenuję. No i w związku z tym mam czasami zakwasy i to na ostro. Ale zależy mi też na takim masażu ogólnie regenerującym…. Bo czasem to czuję, że brakuje sił. Kto mi zrobi profesjonalnie masaż sportowy w Krakowie? Dzielnica nei ma znaczenia.
zaskroniecXX

Postautor: Karkonosz » 27 lip 2017, o 05:36

Może być tak że za zakwasy odpowiada też dieta. No i jak mało pijesz wody to twój organizm ma prawo się buntowac. Zreszta u każdego kwestia jest indywidualna.
Karkonosz

Postautor: Grotka » 27 lip 2017, o 06:58

Mój mąż tez miał podobny problem to poszedł tu http://www.alanmed.eu/masaz-sportowy.html obsługa miła no i nie był to masaż byle jak wykonany. Bo kolejnego dnia mąż mógł normalnie chodzić no i normalnie trenował. Wiadomo że jak się sporo uprawia sportu to potem potrzebny masaż sportowy w Krakowie gabinetów masażu jest dużo wiec nie ma co narzekać, tlykoszukac sobie dobrego miejsca. A ten akurat gabinet ma roznemasaze w ofercie np. relaksacyjny limfatyczny
Grotka

Postautor: Wszystka » 27 lip 2017, o 07:46

Ten limfatyczny masaż to jest na wszelkiego rodzaju obrzęki… zreszta niektórzy maja takie tendencje do zatrzymywania wody jak zbiorniki retencyjne :P
Wszystka

Postautor: CyklinONA » 27 lip 2017, o 09:08

No ale wiadomo że jak brakuje ci sił to dietę zmien. Może masz za mało białka albo witamin.
CyklinONA

Wróć do Kto pyta nie błądzi