Czy opłaca się wybielać żeby w Poznaniu? Co o tym myślicie?

Postautor: zaskroniecXX » 11 wrz 2017, o 00:20

Żona namawia mnie żebym poszedł na wybielanie zębów. Moja pierwsza myśl – a co ty znowu wymyślasz kobieto? Ale po chwili tak myślę i może nie jest to najgorsza koncepcja bo rzeczywiście białe te moje zęby nie są... Może macie jakieś doświadczenia albo sugestie w tym temacie???
zaskroniecXX

Postautor: legalna_brunetka » 11 wrz 2017, o 00:38

Hm, nie wiem. Słyszałam kiedyś że od tego wybielania można mieć potem problemy ze szkliwem. Mój dentysta też niezbyt pochlebnie się wypowiadał odnośnie takich zabiegów więc już nie wiem sama...
Awatar użytkownika
legalna_brunetka

Postautor: Wszystka » 11 wrz 2017, o 01:14

Takie obawy były zasadne może z 10 lat temu, ale nie dziś! Przykładowo gabinet Super Uśmiech w Poznaniu robi bardzo nowoczesnymi metodami wybielanie i rezultaty są bardzo dobre. Korzystałam i polecam.

Wszystka

Postautor: Szczęściarz » 11 wrz 2017, o 03:00

Tutaj jest ich strona super-usmiech.pl/. Ja słyszałem o tym miejscu, mój dentysta z kolei właśnie ich polecał jak zwróciłem uwagę na odcień swoich zębów. Ponoć żadnego ryzyka nie ma bo wybielają laserowo i masz białe zęby. Podobno najbezpieczniejsze wybielanie żebów w Poznaniu.
Szczęściarz

Postautor: BrunetZielony » 11 wrz 2017, o 04:18

Hehe, nawet nie niby tylko po prostu najbezpieczniej. Generalnie jest tak że kiedyś wybielano przeważnie jakimiś chemicznymi preparatami i one rzeczywiście potrafiły robić z zębami niedobre rzeczy. Ale to już jest historia.
BrunetZielony

Postautor: LowLowLow » 11 wrz 2017, o 06:27

Koszty takich usług też są coraz niższe, co widać na stronie, którą podał kolega. I to jest ważki argument na ich rzecz. Do tej pory cena zabiegu wybielania zębów raczej odstraszała ale powoli przestaje to być luksus w Polsce. Czas najwyższy!
LowLowLow

Postautor: CyklinONA » 11 wrz 2017, o 09:18

Ja bym Twojej żony posłuchała, zwłaszcza że ona wie najlepiej jak Twoje zęby się mają. Nie ma się co bać ani zabiegu ani jego ceny bo jedna i druga sprawa wypada bardzo na korzyść klienta.
CyklinONA

Wróć do Kto pyta nie błądzi