Jaki sklep sportowy ma dobre akcesoria do biegania?

Postautor: panHilary40 » 27 cze 2019, o 04:19

Pytanie do biegaczy. Gdzie kupujecie buty i akcesoria do biegania? Polećcie jakieś sklepy, najlepiej takie internetowe?
Awatar użytkownika
panHilary40

Postautor: zaskroniecXX » 27 cze 2019, o 05:21

Zerknij sobie na stronę internetową pod linkiem https://ctxsport.com/, znajdziesz tam porządny sklep sportowy. Zawsze kupuję tam buty, bo można znaleźć najlepsze marki w dobrych cenach. Kupowałem tam ostatnio torbę, czapkę i buty od Nike. Wybór produktów jest spory, mają też dobrze rozpisaną tabelę rozmiarów, co się nie zawsze niestety zdarza.
zaskroniecXX

Postautor: LowLowLow » 27 cze 2019, o 05:30

Ja w tym samym sklepie kupowałem Nike Mercurial Superfly cena była lepsza niż u konkurencji, więc po prostu bardziej się opłacało. Faktycznie sklep sprawnie realizuje zamówienia, możesz liczyć na szybką przesyłkę do domu… No i jeśli chodzi o Nike Mercurial Superfly cena to tylko jena z wielu zalet, ten model jest po prostu bardzo dobry i ma świetnie zaprojektowaną podeszwę.
LowLowLow

Postautor: CyklinONA » 27 cze 2019, o 06:07

O, dobrze, że trafiłam na taki temat. Też sobie teraz przejrzałam ofertę i widzę, że znajdę coś dla siebie. Fajnie, że jest darmowa wysyłka od pewnej kwoty. Pozdrawiam!
CyklinONA

Wróć do Kto pyta nie błądzi