Problemy z zakupem domu.

Problemy z zakupem domu.

Postautor: golemZ » 3 gru 2015, o 10:19

Mam pewien problem podczas zakupu nieruchomości. Otóż, nie jestem do końca przekonany, czy wybrany przeze mnie dom jest odpowiedni. Niby wszystko jest w porządku, ale ciągle mam pewne wątpliwości. Jest to dom parterowy, wybudowany poza miastem. Okolica fajna, sąsiedzi przyjaźni i grunty też wydają się być ok. Pomóżcie mi, bo już nie wiem sam o co chodzi....
Awatar użytkownika
golemZ

Problemy z zakupem domu.

Postautor: SonnyBuckett19 » 3 gru 2015, o 12:35

Skorzystaj z pomocy doświadczonej firmy tak, jak ja. Odwiedziłem profesjonalne biuro nieruchomości, bo byłem w takiej samej sytuacji, jak Ty. Również miałem przeczucie, że coś z wybranym przeze mnie domem jest coś nie tak i miałem rację. Agent z biura sprawdził dokładnie wskazany przeze mnie budynek i okazało się, że jego właściciel jest nie w porządku i musiałem wybrać coś innego. Długo nie musiałem szukać, ponieważ biuro samo przesłało mi kilka propozycji.
Awatar użytkownika
SonnyBuckett19

Problemy z zakupem domu.

Postautor: IrmaMikołajska » 3 gru 2015, o 13:57

To źle trafiłeś, ponieważ mój brat szukał domu sam i znalazł idealną nieruchomość. Mimo to jednak zgłosił się do biura nieruchomości w celu sprawdzenia szczegółów i potwierdzenia stanu domu. Wszystko skończyło się dobrze, ponieważ firma ta wydała pozytywną opinię i dziś mój brat wraz z rodziną ma swój dom. Wizyta w tego typu biurach może uchronić przed popełnieniem błędu nawet rangi życiowej.
Awatar użytkownika
IrmaMikołajska

Problemy z zakupem domu.

Postautor: golemZ » 3 gru 2015, o 14:33

Masz świętą rację. Od zawsze powtarzam każdemu, że wiedza i doświadczenie specjalisty jest na wagę złota. Zawsze, jeżeli zachodzi taka potrzeba i jest ku temu możliwość, należy konsultować się ze specjalistą w danej dziedzinie. Szczególnie ważne jest to w przypadku domów, ponieważ jest to duża inwestycja dokonywana na lata i niosąca za sobą obciążenie w postaci kredytu.
Awatar użytkownika
golemZ

Wróć do Remonty, budownictwo, ogrody