Aluminium do domu?

Aluminium do domu?

Postautor: panHilary40 » 26 sty 2016, o 04:03

Witam wszystkich serdecznie zastanawiam się ostatnio nad zakupem aluminiowych drzwi do domu. Czy posiadacie informację gdzie można kupić takie konstrukcje aluminiowe Wrocław byłby najlepszą lokalizacją dla mnie. Mieszkam w okolicach. Jeśli ktoś mógłby polecić coś konkretnego byłbym wdzięczny. Czytałem ostatnio sporo o drzwiach antywłamaniowych, aluminiowych i przyznaję, że jestem zachęcony do ich zakupu, tym bardziej, że stare się dawno już wysłużyły - a i czas na coś nowiutkiego.
Awatar użytkownika
panHilary40

Aluminium do domu?

Postautor: IrmaMikołajska » 26 sty 2016, o 06:44

Najlepiej odwiedź jakiś dobry market budowlany, myślę, że tam propozycji takich drzwi antywłamaniowych będziesz miał co nie miara. Pozdrawiam.
Awatar użytkownika
IrmaMikołajska

Aluminium do domu?

Postautor: SonnyBuckett19 » 26 sty 2016, o 08:23

Nasuwa się tylko pytanie po co komu konstrukcje aluminiowe w domu :D, no ale każdy przecież robi jak uważa. Myślę, że korzystniej jest przejrzeć oferty mniejszych sklepów budowlanych niż marketów. Sądzę, że w marketach mogą ci wszystko wcisnąć, a w mniejszym sklepie dostosują się do Twoich wymagań. To moje skromne zdanie.
Awatar użytkownika
SonnyBuckett19

Aluminium do domu?

Postautor: legalna_brunetka » 26 sty 2016, o 09:36

Też polecałabym market, zawsze masz większy wybór, może nie odnosi się do to negocjacji cen, ale zawsze stawiałabym na większy wybór. Ja osobiście poszukuję jakiejś alternatywy na ozdobienie okien. W zupełności znudziły mi się rolety, które nie wyglądają już tak ładnie jak kiedyś. Może jesteście w stanie coś polecić, wiem, że sama sobie odpowiedziałam, że powinnam z tym też pójść do marketu, ale szukam czegoś wyjątkowego, również kolorystycznie :D dzięki z góry :)
Awatar użytkownika
legalna_brunetka

Aluminium do domu?

Postautor: zimowaPani » 26 sty 2016, o 11:45

Dyskusja trochę odbiegła nam od tematu :D poprzedniczko: polecam Ci plisy! Są niebagatelne, mają ładne kolory, są łatwe w montowaniu – nie potrzebny mąż by je założyć :P, a co najważniejsze wyglądają ciekawie.
Powracając do konstrukcji metalowych : kolego drzwi antywłamaniowe Gerda powinny spełnić twoje oczekiwania. Sami z mężem zakupiliśmy antywłamaniowe i jesteśmy zadowoleni, wyglądają elegancko, a przy tym są takim naszym zabezpieczeniem. Zdecydowaliśmy się na nie, po włamaniu do naszego mieszkania…w końcu polak mądry po szkodzie.
Awatar użytkownika
zimowaPani

Wróć do Remonty, budownictwo, ogrody