Meble pod wymiar

Meble pod wymiar

Postautor: panHilary40 » 24 mar 2016, o 21:04

Witajcie, pewnie temat dość głupi, bo po co rozmawiać o meblach na wymiar, ale chciałem się czegoś więcej dowiedzieć na ten temat. Szukam ładnych mebli do mojego mieszkania. Nie jest ono duże, mam małą kuchnię, salon w którym chciałem też zaaranżować małą jadalnie i sypialnię z łazienką. Przestrzeń ogólnie jest nieduża, więc spokojnie mógłbym wziąć pod uwagę meble w zestawach, ale chciałem być oryginalny i zaaranżować nowocześnie swoją kuchnię tak by była funkcjonalna. Z chęcią poczytam co wy macie ciekawego do napisania w tym kierunku. Z góry dzięki za podpowiedzi.
Awatar użytkownika
panHilary40

Meble pod wymiar

Postautor: CyklinONA » 24 mar 2016, o 22:42

Cześć. Masz dośc małe mieszkanie z tego co opisujesz, ale nie szkodzi by móc pokombinować z meblami. Pewnie jesteś kawalerem, bo dla rodziny takie mieszkanko raczej by nie starczyło. Spróbuj popatrzeć na propozycje internetowe. Ja tak wybieralam regały na książki do mojej małej domowej biblioteczki.
CyklinONA

Meble pod wymiar

Postautor: DionizyMałolepszy » 24 mar 2016, o 23:44

Hej. Mieszkanie z tego co opisujesz nie jest takie małe, skoro masz oddzielny salon, sypialnię, i możesz jeszcze sobie kącik jadalny zrobić, ja mam jedynie kawalerkę, jeden pokój łączony z kuchnią, jedynie co oddzielne jest to toaleta i żyję. Też kupowałem meble na wymiar. W naszym miasteczku sklepie meblowym, zapłaciłem trochę więcej, ale standardowe komplety jakoś nie chciały mi wejść. Zamaist łóżka sypialnianego mam niestety narożnik, ale też całkiem wygodny. A jadalnie mam chowaną w kuchni.
Awatar użytkownika
DionizyMałolepszy

Meble pod wymiar

Postautor: Wszystka » 25 mar 2016, o 02:00

Dzień dobry wszystkim. Też byłam kiedyś w podobnej sytuacji. U mnie na tapecie była szafa na wymiar Poznań tam właśnie znalazłam fajny sklepik, gdzie przemili panowie szybko wykonali dla mnie idealną szafę do sypialni. Myślę, że powinieneś poszukać u siebie.
Wszystka

Meble pod wymiar

Postautor: golemZ » 25 mar 2016, o 04:38

Jeśli mieszkasz gdzieś niedaleko Poznania, to polecam ci zakład stolarski Paweł Pigła, to co robi z drewna to prawdziwe dzieła, z resztą sam zobacz sobie na stronie tego pana.
Awatar użytkownika
golemZ

Meble pod wymiar

Postautor: słodko-gorzka87 » 25 mar 2016, o 07:35

Jak dla mnie to można znaleźć fajne meble w marketach, wystarczy tylko bystre oko. Sama tak kupowałam i jestem zadowolona.
Awatar użytkownika
słodko-gorzka87

Meble pod wymiar

Postautor: SonnyBuckett19 » 25 mar 2016, o 08:19

Hej, marketach to sam chłam jest, wiec nie polecam, lepiej u stolarza, płacisz za jakość.
Awatar użytkownika
SonnyBuckett19

Wróć do Remonty, budownictwo, ogrody