Materiały do produkcji spersonalizowanych mebli.

Postautor: DionizyMałolepszy » 29 kwie 2016, o 01:19

Szukam porządnych, trwałych i niedrogich materiałów na produkcję mebli. Otwieram zakład, potrzebne mi są sprawdzone rzeczy, których klienci nie będą musieli reklamować. Produkcja ma być na całą Polskę. Ktoś ma jakiś kontakt do decyzyjnych osób, które prowadzą tego typu działalność i mógłby się podzielić? Będę wdzięczny.
Awatar użytkownika
DionizyMałolepszy

Postautor: CyklinONA » 29 kwie 2016, o 03:16

Ja pracuję w firmie, która zamawiała meble na wymiar i materiały z tego co wiem czerpaliśmy ze sklepu sassc. Z tego co wiem to tam były najlepsze warunki współpracy a do tego, jako że u nas pewne rzeczy nie były dostępne jak np akcesoria Blum Wrocław nas wyratował i wszystko znaleźliśmy tam. Jesteśmy w dolnośląskim ale nie we Wrocku.
CyklinONA

Postautor: DionizyMałolepszy » 29 kwie 2016, o 04:09

OK, a co z płytami meblowymi czyli nieco większym półproduktem?
Awatar użytkownika
DionizyMałolepszy

Postautor: CyklinONA » 29 kwie 2016, o 06:36

Tu też nie było problemów, bo tych sklepów jest kilka i jak nie ma czgoś w jednym to będzie w innym i można domówić. Akurat płyty meblowe Gdańsk nam wysyłał, ale też z tej samej firmy. Wystarczy zapytać a sprawdzą.
CyklinONA

Postautor: DionizyMałolepszy » 29 kwie 2016, o 09:00

Doskonale, o to mi właśnie chodzi, aby klient nie musiał czekać nie wiadomo ile na dostawę gotowych mebli. Na teraz potrzebuję fronty meblowe dla szczecińskiego klienta, który zamówił sobie naturalne wyglądające jak dąb maggia i muszę się jak najszybciej zabrac do pracy.
Awatar użytkownika
DionizyMałolepszy

Postautor: CyklinONA » 29 kwie 2016, o 10:08

A to spokojnie bez problemu znajdziesz. My robiliśmy swoje projekty mebli kuchennych i mogliśmy wszystko zaimplementować wg naszego widzimisię, jak masz na czym pracować to od razu jest łatwiej.
CyklinONA

Wróć do Remonty, budownictwo, ogrody