Jakie balustrady na zewnątrz polecacie?

Postautor: CyklinONA » 12 maja 2016, o 04:35

Wprowadziłam się do domku pod miastem, który wymaga kilku poprawek, między innymi przydałoby się wymienić barierkę balkonową (Chrom System) więc szukam czegoś w pobliżu Dębicy i okolic. Zna ktoś może jakąś firmę która tym się zajmuje i mógłby od razu powiedzieć jaki materiał najlepiej się spisze? Aluminium, stal nierdzewna, szkło co macie u siebie i dlaczego akurat taki a nie inny wybór. Pozdrawiam.
CyklinONA

Postautor: golemZ » 12 maja 2016, o 05:33

Witam. Fajnie że ktoś zaczął taki temat bo ja zdecydowałem się na balustrady szklane po namowach żony. Chociaż na początku byłem przeciwko to po czasie muszę przyznać że wyglądają bardzo estetycznie i pasują do całości domu. Nie ma z nimi problemów natury technicznej albo eksploatacyjnej ale to chyba kwestia wyboru odpowiedniej firmy i montażu. Jakby ktoś potrzebował to u mnie robiła to ta firma: chromsystem.pl. Polecił mi ich znajomy a ja dobrze zrobiłem że się zdecydowałem :)
Awatar użytkownika
golemZ

Postautor: CyklinONA » 12 maja 2016, o 08:29

No właśnie również myślę o szklanych ale ze stali nierdzewnej też bardzo mi się podobają bo są takie wzorzyste i tradycyjne a mi takie rzeczy bardzo podchodzą. Chyba musze się z tym przespać i przemyśleć.
CyklinONA

Wróć do Remonty, budownictwo, ogrody